Usuwanie rozstępów i cellulitu, łatwo i bezboleśnie

Rozstępy są przekleństwem występującym w częściach ciała, w których skóra jest narażona na rozciąganie, takich jak pośladki, nogi i piersi. Mogą one być spowodowane przez nagłe i gwałtowne zmiany wagi lub ciążę, ponieważ skóra w tym czasie jest rozciągnięta i łatwo może popękać.


Na szczęście, istnieje skuteczne leczenie mające na celu zmniejszenie ich wielkości, a nawet ich całkowitego wyeliminowania.

Rozstępy to nic innego jak blizny na powierzchni skóry, która pojawia się nie tylko w wyniku szybkiej utraty masy ciała lub przytycia, ale także w trakcie wzrostu. W okresie tym skóra jest rozciągnięta, co może spowodować rozerwanie włókien kolagenu i elastyny.

Cellulit natomiast powstaje od akumulacji tłuszczu w tkance tłuszczowej w niektórych częściach ciała, tworząc wgłębienia w skórze. Powstaje on ze względu na słabe krążenie, zatrzymywanie płynów, nieodpowiednia dieta, zmiany hormonalne, siedzący tryb życia, itp.

Istnieje mnóstwo drogich produktów i zabiegów dla pozbycia się rozstępów i cellulitu, ale my oferujemy skuteczną, naturalną i niedrogą metodę.

Metoda nasza musi być wspierana poprzez  zmiany w twoim stylu życia i diety, aby poprawić zdrowie swoje skóry oraz skutecznie ograniczyć i wyeliminować rozstępy i cellulit.

Sprawdź to ➡ ➡  Preparat, który sprawi, że ​​Twoje włosy będą rosnąć jak szalone

Najważniejsze zmiany jakie będziesz musiał wykonać to: zdrowa dieta, ćwiczenia i nawilżenie skóry.

 Na czym polega nasz sposób?

Na złuszczaniu, usuwaniu martwych komórek naskórka i poprawie krążenie, to jest właśnie ten doskonały sposób leczenia cellulitu i rozstępów, dodatkowo odmłodzisz komórki skóry.

Składniki
250 g soli morskiej
100 – 150 ml oleju arganowego
250 g cukru

Stwórz pastę przez zmieszanie tych trzech składników i nałóż ją na skórę w miejscach występowania cellulitu czy rozstepów. Masuj okrężnymi ruchami przez około dwie do trzech minut. Zmyj ciepłą wodą i zastosuj jakiś balsam.

Cukier pomoże w usunięciu martwych komórek naskórka, mikroelementy występujące w soli morskiej pomogą w regeneracji skóry.

Witamina E w oleju arganowym spowalnia proces starzenia się skóry i działa jak balsam, utrzymując skórę miękką i delikatną, w celu zauważenia efektów tej kuracji, wykonuj masaż każdego dnia.

Trzeba wspomnieć o tym, że leczenie to jest szczególnie efektywne, gdy rozstępy są jeszcze świeże i  mają czerwonawy kolor, stare i białe rozstępy nie zostaną usunięte, ale ich wielkość zostanie zmniejszona.


ZOBACZ TAKŻE