Strona głównaUrodaUżyj sody oczyszczającej, aby Twoja twarz i skóra były piękne!

Użyj sody oczyszczającej, aby Twoja twarz i skóra były piękne!

Soda oczyszczona ma nieskończone korzystne zastosowania i jest świetna w leczeniu wielu problemów skórnych.

Masz lekarstwo na pajączki w domu, ale pewnie o tym nie wiesz!

Jest to bardzo nieprzyjemne i nieestetyczne zjawisko występujące pod skórą, zwykle przybierają kolor niebieski, fioletowy lub czerwony. Mimo że nie wpływają bezpośrednio na zdrowie naszego organizmu warto wypróbować...

Soda oczyszczona ma działanie ścierne na skórze, usuwając martwe komórki skóry z górnej warstwy skóry, nie powodując podrażnień. Co więcej, sprawia, że ​​Twoja skóra wygląda świeżo, młodziej i piękniej. Tutaj możesz znaleźć kilka sposobów użycia sody oczyszczonej dla skóry.

Soda oczyszczona i woda

Weź odrobinę sody oczyszczonej i połącz ją z ciepłą wodą, aby stworzyć pastę. Nakładaj otrzymaną pastę na twarz lub skórę delikatnymi ruchami okrężnymi. Następnie spłucz ciepłą wodą.

W ten sposób dokładnie oczyścisz swoją twarz, a martwe komórki zostaną usunięte. Odblokuje również pory skóry.

Soda oczyszczona i mielone owiesDodaj trochę mielonego owsa do wody z sodą oczyszczoną w proporcji 1: 6. Masuj twarz palcami. Unikaj kontaktu z oczami. Zmyć ciepłą wodą.

Soda oczyszczona i cytrynaTo doskonały sposób na dezynfekcję skóry, zmniejszenie plam starczych i oczyszczenie skóry.

Połącz 2 łyżki sody oczyszczonej z 2 łyżkami brązowego cukru w szklance. Następnie dodaj ¼ szklanki soku z cytryny. Dobrze wymieszaj, aż składniki dobrze się połączą.

Zastosuj otrzymaną mieszaninę na lekko wilgotnej skórze i pozwól jej działać przez 10 minut. Spłucz ciepłą wodą.


Soda oczyszczona i olej kokosowy

Skuteczna maska ​​do usuwania zaskórników

Zaskórniki są typowym problemem kosmetycznym dla większości kobiet. Chociaż nieszkodliwe, te ciemne plamy na twarzy mogą być trudne do ukrycia nawet przy najlepszym makijażu. Niektórzy...

Olej kokosowy ma silne właściwości nawilżające. Mieszanka oleju kokosowego z sodą oczyszczoną złuszcza i zmiękcza skórę, a także może wyleczyć podrażnioną i suchą skórę.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły