Strona głównaUrodaUżyj tego oleju do szybszego wzrostu włosów, brwi i rzęs

Użyj tego oleju do szybszego wzrostu włosów, brwi i rzęs

Czy jesteś zadowolona ze swoich włosów, czy spędzasz godziny przed lustrem, starając się to, żeby wyglądały one oszałamiająco i zachwycały każdego kogo spotkasz? Dobra pielęgnacja włosów sprawi, że będą ona błyszczące, gęstsze i zdrowsze, więc będziesz bardziej zadowolona ze swojego wyglądu.

Teraz możesz pomyśleć „dobrze dbam o swoje włosy, ale nadal nie są one błyszczące i piękne”. Musisz wiedzieć, że przy użyciu drogich, komercyjnych produktów nie masz gwarancji, że będziesz mieć wspaniałe włosy.

Te produkty zawierają substancje chemiczne, które mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku dla włosów. Zamiast tego warto użyć oleju rycynowego.

Dzięki dużej ilości kwasów tłuszczowych Omega-9  jest to jeden z najlepszych olejów do wzrostu włosów i poprawienia ich zdrowia.

Ponadto zawiera on składniki, które zapewniają silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. W ten sposób uchronisz się przed grzybami i bakteriami, przyspieszając w ten sposób proces wzrostu nie tylko włosów, ale także rzęs i brwi.

Oleju rycynowego można także użyć do leczenia blizn ze względu na jego zdolność do zwiększenia wydzielania kolagenu i elastyny. Twoja skóra będzie nawilżona, delikatna, lśniąca, odmłodzona i pozbawiona zmarszczek.

Możesz zwiększyć efekty oleju rycynowego łącząc go z olejem migdałowym lub kokosowym. Oto jak wykorzystać te oleje do poprawy zdrowia i przyspieszyć wzrost włosów, rzęs i brwi:

Składniki:

5 łyżek oleju rycynowego

5 łyżek oleju migdałowego / oleju kokosowego

Przygotowanie:

Cały proces polega na zmieszaniu tych dwóch olejów, tak, żeby powstała jednolita substancja.

Stosowanie:

Zastosuj roztwór na skórze głowy od korzeni do końcówek włosów, a także na rzęsach i brwiach. Zrób to przed snem i pozostaw mieszankę na włosach przez całą noc, można ubrać czepek, żeby nie pobrudzić pościeli. Następnego ranka spłucz włosy wodą.

Zobacz Też: