Użyj tego składnika, aby wybielić zęby i usunąć płytkę nazębną

Piękny uśmiech to największy atut każdej osoby. Zależy to jednak w dużej mierze od stanu zębów. Trudno w to uwierzyć, ale białe, zdrowe zęby mogą nas odmłodzić o wiele lat.

Kolor zębów może ulec zmianie ze względu na kilka czynników. Po pierwsze, istnieje wiele produktów, które zabrudzą zęby, a najczęstsze to kawa, herbata, czerwone wino, kolorowe napoje gazowane, kolorowe słodycze, soki owocowe, buraki i curry.

Po drugie, nawyki takie jak palenie tytoniu lub żucie tytoniu mogą również plamić zęby. I wreszcie twoja genetyka, ona także ma wielki wpływ na kolor i jakość naszych zębów.

Jednym ze sposobów wybielania zębów jest zabieg dentystyczny, który może być zarówno kosztowny, jak i czasochłonny. Innym sposobem jest rozwiązanie tego problemu w domu przy użyciu tylko jednego składnika.

SSANIE OLEJU KOKOSOWEGO

Ten ajurwedyjski naturalny środek wykorzystuje olej kokosowy do czyszczenia i detoksykacji zębów i dziąseł. Ta metoda zapewnia doskonałą doustną detoksykację.

Ssanie oleju polega na usuwaniu toksyn z ust, tworząc w ten sposób czyste, antyseptyczne środowisko jamy ustnej, które umożliwia prawidłowy przepływ śliny i innych płynów ustnych niezbędnych do zapobiegania jamom i chorobom.

Oprócz poprawy zdrowia dziąseł i usuwania szkodliwych bakterii jest również niezwykle skuteczny w naturalnym wybielaniu zębów. W rzeczywistości ta naturalna metoda wybielania zębów była stosowana od wieków w celu:

    • wybielić zęby
    • leczy próchnicę
    • zapobiegać nieświeżemu oddechowi

  • leczyć krwawiące dziąsła
  • łagodzić suchość w gardle
  • leczyć popękane usta
  • wzmocnić dziąsła i szczękę

JAK PRAWIDŁOWO SSAĆ OLEJ KOKOSOWY?

Aby uzyskać najlepsze działanie antyseptyczne i przeciwgrzybicze użyj nierafinowanego organicznego oleju kokosowego w następujący sposób:

Umieść 2 łyżeczki oleju kokosowego w ustach, najlepiej zrobić to z samego rana.

Mieszaj olej w ustach przez 20 minut. Możesz to robić biorąc prysznic, zakładając ubrania lub przygotowując się na cały dzień.
Wypluj olej i wypłucz usta ciepłą wodą. Korzystanie ze słonej wody zapewni więcej właściwości przeciwdrobnoustrojowych. Na koniec umyj zęby jak zwykle.