Wetrzyj aloes w włosy. Co się stanie po 5 minutach zaskoczy Cię!

Jeśli twoje włosy nie rosną wystarczająco szybko, ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawimy Ci niesamowitą indyjską formułę do szybkiego wzrostu włosów. Mówiąc „szybko” mamy na myśli naprawdę szybko.

Ten przepis jest łatwy, prosty i skuteczny.

Potrzebny będzie olej kokosowy i trochę oleju rycynowego, kilka kapsułek witaminy E, które można znaleźć w niektórych sklepach zielarskich oraz liście aloesu i miska.

Cały proces zaczyna się od liści aloesu. Usuń ciernie i przekrój je wzdłuż środka. Teraz za pomocą noża lub widelca wyskrob z środka znajdujący się tam żel.

Weź liść i masuj nim skórę głowy. Możesz masować losowo wybrane miejsca, a następnie użyć palców, aby upewnić się, że cała skóra głowy jest bardzo dobrze pokryta żelem.

Następną rzeczą,

którą musisz zrobić, to wziąć 1 łyżkę oleju rycynowego, dodać 2 łyżki oleju kokosowego. Weź jedną kapsułkę witaminy E i bardzo delikatnie przebij ją igłą lub czymś spiczastym.

Weź tę mieszaninę oleju i umieść ją w misce z gorącą wodą. Nie umieszczaj powstałej mieszanki bezpośrednio na ogniu lub w kuchence mikrofalowej, ponieważ może być to bardzo niebezpieczne, może nawet się zapalić się.

Po pięciu minutach gorący olej powinien być gotowy do użycia.

Czas na masaż

jest bardzo prosty i przyjemny, użyj opuszków palców do rozprowadzenia mieszanki po całej skórze głowy i masuj nim głowę. Wykonuj ten proces przez 5 minut.

Po 5 minutach połóż głowę na poduszce. Podczas odpoczynku zacznij delikatnie masować skórę głowy. Jest to ważne, ponieważ poprawia to krążenie krwi. Wystarczą 2-3 minuty, teraz zawiąż włosy w bardzo ciasny warkocz.

Zaleca się przechowywanie mieszaniny w szklanej butelce i powtarzanie tego procesu 4-5 razy w tygodniu. Wzrost Twoich włosów wzrośnie o 45-55%, a różnica będzie zauważalna już wkrótce.