Strona głównaUroda7 prostych sposobów, aby naturalnie wybielić zęby w domu

7 prostych sposobów, aby naturalnie wybielić zęby w domu

Istnieje wiele produktów do wyboru, jeśli chodzi o wybielanie zębów. Jednak większość produktów wybielających zawiera środki chemiczne, które mogą uszkadzać szkliwo. Jeśli chcesz mieć bielsze zęby, ale chcesz też unikać chemikaliów. 

W tym artykule znajdziesz wiele opcji, które są zarówno naturalne, jak i bezpieczne.

Co powoduje, że zęby wyglądają na żółte?

- Advertisement -

Istnieje wiele czynników, które powodują, że zęby stają się matowe i tracą jasny, biały blask. Niektóre pokarmy mogą plamić twoją szkliwo, która jest najbardziej zewnętrzną warstwą twoich zębów. Dodatkowo odkładanie się płytki nazębnej na zębach może spowodować, że będą miały żółty kolor.

Ten rodzaj przebarwień można zwykle leczyć za pomocą zwykłych środków czyszczących i wybielających. Jednak czasami zęby wyglądają na żółte, ponieważ szkliwo uległo erozji, odsłaniając zębinę pod spodem. Dentyna jest naturalnie żółtą, kościstą tkanką, która leży pod szkliwem.

Oto 7 prostych sposobów, które zapewnią naturalne wybielanie zębów.

1. Spróbuj ssać olej

Ssanie oleju to tradycyjny indyjski środek ludowy, którego celem jest poprawa higieny jamy ustnej i usunięcie toksyn z organizmu. Zadanie to polega na ssaniu oleju w jamie ustnej w celu usunięcia bakterii, które zamieniają się w płytkę nazębną i sprawiają, że zęby wyglądają na żółte.

Indianie używali oleju słonecznikowego lub sezamowego wykorzystując tą metodę, ale obecnie najlepszym sposobem jest ssanie oleju kokosowego. Olej kokosowy jest popularnym wyborem, ponieważ ma przyjemny smak i oferuje wiele dodatkowych korzyści zdrowotnych.


Olej kokosowy jest również bogaty w kwas laurynowy, który jest znany ze swojej zdolności do zmniejszania stanu zapalnego i zabijania bakterii. Kilka badań wykazało, że codzienne ssanie oleju skutecznie zmniejsza bakterie w jamie ustnej, wraz z usunięciem płytki nazębnej i zapalenia dziąseł.

Streptococcus mutans jest jednym z podstawowych rodzajów bakterii w jamie ustnej, które powodują powstawanie płytki nazębnej i zapalenia dziąseł. Jedno z badań wykazało, że codzienne używanie oleju sezamowego znacznie zmniejszyło Streptococcus mutans w ślinie już w ciągu jednego tygodnia.

Metoda: włóż do ust 1 łyżkę oleju kokosowego i ssij olej przez zęby przez około 15-20 minut. Pamiętaj, aby wypluć olej kokosowy do toalety lub kosza na śmieci, ponieważ może on powrócić do stałej postaci w rurach spustowych i spowodować zatkanie.W przeciwieństwie do wielu innych metod wybielania zębów, ssanie oleju kokosowego nie wystawia zębów na działanie kwasu lub innych składników, które powodują erozję szkliwa. Oznacza to, że codzienne stosowanie jest bezpiecznie.

2. Soda oczyszczona

Soda oczyszczona ma naturalne właściwości wybielające, dlatego jest popularnym składnikiem komercyjnej pasty do zębów. Jest to łagodny materiał ścierny, który może pomóc w usuwaniu plam na powierzchni zębów. Dodatkowo soda oczyszczona tworzy w ustach środowisko zasadowe, które zapobiega rozwojowi bakterii.

To nie jest lekarstwo, które wybiela zęby w ciągu jednej nocy, ale z czasem zauważysz różnicę w wyglądzie zębów. Aby użyć tego środka, zmieszaj 1 łyżeczkę sody oczyszczonej z 2 łyżeczkami wody i umyj zęby powstałą pastą. Możesz to zrobić kilka razy w tygodniu.

3. Użyj wody utlenionej

Nadtlenek wodoru jest naturalnym środkiem wybielającym, który zabija bakterie w jamie ustnej. W rzeczywistości ludzie od lat stosują nadtlenek wodoru do dezynfekcji ran z powodu swojej zdolności do zabijania bakterii.

Wiele komercyjnych produktów do wybielania zawiera nadtlenek wodoru, chociaż w stężeniu znacznie wyższym niż ty go użyjesz. Jedno z badań wykazało, że pasta do zębów zawierająca sodę oczyszczoną i 1% nadtlenek wodoru doprowadziła do znacznie bielszych zębów.

Inne badanie wykazało, że szczotkowanie za pomocą komercyjnej pasty do zębów zawierającej sodę oczyszczoną i nadtlenek dwa razy dziennie doprowadziło do 62% bielszych zębów w ciągu sześciu tygodni.

Podczas gdy mocno rozcieńczone stężenia wydają się bezpieczne, silne stężenia lub nadużywanie mogą powodować podrażnienie dziąseł i nadwrażliwość zębów. Istnieje również obawa, że ​​wysokie dawki mogą powodować raka, ale nie zostało to udowodnione.

Jednym ze sposobów używania nadtlenku wodoru jest płukanie jamy ustnej przed myciem zębów. Upewnij się, że używasz wody utlenionej 1,5% lub 3%, aby uniknąć efektów ubocznych. Najczęstsze stężenie nadtlenku wodoru w drogerii to 3% roztwór. Możesz łatwo rozcieńczyć to stężenie do 1,5%, mieszając równe części nadtlenku i wody.

Innym sposobem wykorzystania nadtlenku wodoru jest zmieszanie go z sodą oczyszczoną w celu wytworzenia pasty do zębów. Połącz 2 łyżeczki wody utlenionej z 1 łyżeczką sody oczyszczonej i delikatnie umyj zęby powstałą mieszanką.

Ograniczyć stosowanie tej domowej pasty do kilku razy w tygodniu, ponieważ nadmierne użycie może spowodować uszkodzenie szkliwa zębów.

4. Użyj octu jabłkowego

Ocet jabłkowy jest używany od stuleci jako środek dezynfekujący i naturalny środek czyszczący. Kwas octowy, który jest głównym składnikiem aktywnym octu jabłkowego, skutecznie zabija bakterie. Antybakteryjna właściwość octu sprawia, że ​​jest on przydatny do płukania ust i wpływa na wybielanie zębów.

Jedno z badań przeprowadzonych na krowich zębach wykazało, że ocet jabłkowy ma działanie wybielające na zęby. Jednakże odkryli również, że ocet może zmiękczyć zęby.

Kwas octowy w occie ma potencjał do erozji szkliwa. Z tego powodu nie należy codziennie stosować octu jabłkowego. Powinieneś także ograniczyć czas, w którym ocet jabłkowy ma kontakt z twoimi zębami.

Aby użyć go jako płyn do płukania ust należy go rozcieńczyć wodą i pozostawić w ustach przez kilka minut. Pamiętaj, aby potem przepłukać usta zwykłą wodą.

5. Owoce i warzywa

Dieta bogata w owoce i warzywa może być dobra zarówno dla ciała, jak i dla zębów. Chociaż nie są substytutem mycia zębów, chrupiące, surowe owoce i warzywa mogą usuwać płytkę podczas żucia. W szczególności truskawki i ananasy to dwa owoce, o których twierdzi się, że pomagają wybielić zęby.

Truskawki, a wybielanie zębów

Wybielanie zębów za pomocą mieszanki truskawek i sody oczyszczonej to naturalny środek, który stał się popularny wśród celebrytów. Zwolennicy tej metody twierdzą, że kwas jabłkowy znajdujący się w truskawkach usunie przebarwienia na zębach, podczas gdy soda oczyszczona będzie zapobiegać plamom. Jednak ten środek nie został całkowicie poparty przez naukę.

Jeśli zdecydujesz się spróbować tej metody, ogranicz jej użycie do kilku razy w tygodniu. Pomimo badań wykazujących, że truskawka i soda oczyszczona mają minimalny wpływ na szkliwo zębów, nadmierne użycie może spowodować uszkodzenie.

Aby użyć tego środka zmiażdż świeżą truskawkę, połącz ją z sodą oczyszczoną i wyszczotkuj mieszanką zęby.

Ananasy, a wybielanie zębów

Niektórzy twierdzą, że ananas może wybielić zęby. Badanie wykazało, że pasta do zębów zawierająca bromelainę, enzym występujący w ananasach była znacznie skuteczniejsza w usuwaniu plam z zębów niż standardowa pasta do zębów. Jednak nie ma dowodów na to, że jedzenie ananasa daje taki sam efekt.

6. Zapobiegaj powstawaniu plam przed ich wystąpieniem

Twoje zęby stają się naturalnie żółte w miarę starzenia się, ale są pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby zapobiec powstawaniu plam na zębach.

Ograniczaj barwionej żywności i napojów

Kawa, czerwone wino, napoje gazowane i ciemne jagody są główna przyczyną powstawania plam na zębach. To nie znaczy, że musisz ich całkowicie unikać, ale powinieneś ograniczyć czas, w którym te substancje mają kontakt z twoimi zębami.

Jeśli to możliwe pij te napoje przez słomkę, aby zapobiec bezpośredniemu kontaktowi z zębami. Ponadto myj zęby wkrótce po spożyciu jednego z tych pokarmów lub napojów, aby ograniczyć ich wpływ na kolor zębów. Należy także unikać palenia tytoniu i żucia tytoniu, które mogą powodować przebarwienia zębów.

Ogranicz cukier w swojej diecie

Jeśli chcesz mieć bielsze zęby, zmniejsz spożycie cukru. Dieta bogata w cukier wspomaga wzrost bakterii Streptococcus mutans , pierwotnego typu bakterii, które powodują powstawanie kamienia nazębnego i zapalenia dziąseł. Kiedy spożywasz słodki pokarm, myj zęby zaraz po jedzeniu.

Dużo wapnia w diecie

Niektóre przebarwienia zębów są spowodowane wyniszczeniem szkliwa i odsłonięciem zębiny pod spodem, która jest koloru żółtego. Dlatego wszystko, co robisz, aby wzmocnić szkliwo zębów pomoże zachować zęby perłowo białe.

Produkty bogate w wapń, takie jak mleko, ser i brokuły mogą pomóc chronić zęby przed erozją szkliwa.

7. Nie lekceważ szczotkowania i nitkowania

Niektóre przebarwienia zębów pojawiają się naturalnie wraz z wiekiem jest to w dużej mierze wynikiem odkładania się płytki nazębnej. Regularne szczotkowanie i czyszczenie nicią dentystyczną może pomóc zachować białe zęby, redukując bakterie i zapobiegając odkładaniu się płytki.

Pasta do zębów delikatnie wyciera plamy na zębach, a nici dentystyczne usuwają bakterie, które prowadzą do płytki nazębnej. Regularne czyszczenie zębów może również pomóc zachować zęby czyste i białe.

Inne metody, które nie są sprawdzone

Istnieje kilka innych naturalnych metod jeżeli chodzi o wybielanie zębów, ale nie ma naukowych dowodów na to, że są skuteczne lub bezpieczne.

Oto niektóre z niesprawdzonych metod:

  • Aktywowany węgiel drzewny: szczotkowanie sproszkowanym węglem drzewnym rzekomo wyciąga toksyny z ust i usuwa plamy z zębów.
  • Glina kaolinowa: Zwolennicy tej metody twierdzą, że szczotkowanie glinką pomaga usuwać plamy z zębów.
  • Peelingi owocowe: Tarcie skórką z pomarańczy, cytryny lub banana zębów jest uważane, że z czasem stają się one bielsze.

Zwolennicy tych metod twierdzą, że zęby są znacznie bielsze, ale żadne badania nie oceniały ich skuteczności. Oznacza to również, że nie zostały przetestowane pod kątem skutków ubocznych, gdy są stosowane.


Umieściła kurkumę wokół oczu, a kilka dni później SZOK

Kurkuma to bardzo mocna przyprawa, wie o tym chyba każdy! Jednak jedna kobieta zastosowała pastę z kurkumy wokół oczu i nie uwierzysz w wyniki! Są niesamowite...

Usuń niechciane włosy w intymnych częściach wykorzystując 1 składnik!

Metoda zalecana w tym artykule jest prawdopodobnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się niechcianych włosów w intymnych częściach ciała.  Na plus jest to, że...

8 zastosowań i korzyści z octu jabłkowego

Ocet jabłkowy to produkt szeroko stosowany na całym świecie, ponieważ ma wiele zalet dla organizmu, a także jest użytecznym środkiem czyszczącym w Twoim domu.  Zawiera ponad...

Zobacz co się stanie po umyciu twarzy olejem kokosowym i sodą

Soda i olej kokosowy, mieszanka jaka powstanie po ich połączeniu jest idealna do mycia twarzy. Moda złuszczania skóry staje się coraz bardziej popularna zarówno u mężczyzn jak...

Jak pozbyć się ciemnych kręgów, cieni pod oczami i obudzić się bez nich!

Ciemne kręgi pod oczami są częstym problemem kosmetycznym, który zwykle wynika z nadmiernej ekspozycji na stres, problemów zdrowotnych, niedoboru snu, niezdrowej diety i stylu...

Magicznie usuwaj plamy, blizny potrądzikowe i zmarszczki za pomocą tej maski

Problemy skórne są bardzo częstym problemem dotykającym zarówno mężczyzn, jak i kobiety, a większość z nas w obliczu takiego problemu inwestuje duże sumy pieniędzy...

Miód, ocet i herbata: cudowny napar o niezliczonych właściwościach

Herbata, ocet i miód to najbardziej zalecane naturalne środki, głównie ze względu na ich wspaniałe korzyści zdrowotne. Dlatego jeśli przygotujemy napar, który łączy te trzy składniki...

Ma 80 lat i ani jednego siwego włosa! Sekret tkwi w tym napoju!

Oczyszczanie organizmu z toksyn od czasu do czasu ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, a trawa pszeniczna jest jednym z najsilniejszych detoksyfikatorów. Właściwości lecznicze...

6 naturalnych środków na trądzik torbielowaty

Trądzik torbielowaty to stan skóry, który jest czymś znacznie więcej niż zwykłym trądzikiem, na który cierpią nastolatki i dorośli. Jest to stan przewlekły, który jest...

Ten wspaniały przepis zawierający czosnkiem pomoże Ci usunąć zmarszczki w bardzo krótkim czasie

Wiele kobiet wydaje masę pieniędzy na różne produkty kosmetyczne pomagające usunąć zmarszczki, które zwykle nie są skuteczne. Chcieliśmy oznajmić wszystkim panią z tym problemem, że...

Natrzyj tym nogi i pozbądź się żylaków, odcisków i popękanych pięt

Skóra jest naszym największym organem, który obejmuje cały nasz organizm i chroni nas przed wszystkimi zewnętrznymi czynnikami. To jest powód, dlaczego warto regularnie ją pielęgnować. Nie od...

Naturalne lekarstwo na piękne, długie włosy oraz promienistą skórę

Nie ma wątpliwości, że cały świat wie o indyjskiej aktorce Priyanka Chopra. Ta naturalnie piękna kobieta ma 15-letnią karierę w branży filmowej i modowej, podczas...

KREM POD OCZY, KTÓRY USUWA ZMARSZCZKI

Skóra kobiety jest miękka i delikatna i jest odbiciem jej urody. W miarę upływu lat skóra zaczyna tracić elastyczność i zaczynają pojawiać się zmarszczki. Żadna kobieta...

Niesamowite ćwiczenia na utratę podwójnego podbródka

Podwójny podbródek jest częstym problemem występującym zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Dotyczy to zwłaszcza kobiet, które są bardziej świadome swojego wyglądu. Jednak podwójny podbródek...

Używając tych liści pozbędziesz się żylaków i bólu głowy!

Czy wiesz, że liście laurowe, które używasz w kuchni mogą również korzystnie wpływać na nasz wygląd i ogólny stan zdrowia. Liście laurowe są wykorzystywane do przygotowania...

Woda cytrynowa wzmacnia serce i oczyszcza wątrobę

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie naturalnymi roślinami, zwłaszcza w przypadku łatwo dostępnych i korzystnych pokarmów, takich jak cytryny, które mogą pomóc w poprawie zdrowia,...

Tania domowa sztuczka na popękane i twarde pięty: pomoże nawet przy wyjątkowo stwardniałej skórze!

Stwardniała skóra na piętach przeszkadza nam nawet w miesiącach zimowych. Brak nawilżenia i noszenie niewygodnego obuwia powoduje, że skóra pięt twardnieje i łatwo pęka. Na szczęście...

Użyj tego oleju do szybszego wzrostu włosów, brwi i rzęs

Czy jesteś zadowolona ze swoich włosów, czy spędzasz godziny przed lustrem, starając się to, żeby wyglądały one oszałamiająco i zachwycały każdego kogo spotkasz? Dobra pielęgnacja...

Pożegnaj siwe włosy w ciągu 2 tygodni, wspaniały efekt

Przedwczesne starzenie się jest problemem wielu młodych ludzi i może obniżyć swoją samoocenę. Największym problemem przede wszystkim są siwe włosy - nikt ich nie lubi, szczególnie kiedy pojawią...

Maseczka, która usunie zaskórniki, zminimalizuje zmarszczki i nawilży skórę

Nasze domy nie byłyby takie same bez sody oczyszczonej. Używamy jej do wszystkiego od czyszczenia, przez kosmetyki, domowe środki zaradcze po szereg zastosowań do różnych...

Lepszy wzrok, piękniejsza, odmłodzona skóra i gęstsze włosy

Odmłodzenie twarzy, ciała i całego organizmu nie musi polegać wyłącznie na zabiegach kosmetycznych.Pewna kobieta, która ma obecnie 70 lat, wygląda o 30 lat młodziej, a...

Olejek grejpfrutowy usunie nawet najbardziej uparty cellulit

Cellulit jest jednym z najbardziej nieprzyjemnych i upartych chorób skóry i prawie każda kobieta w jakimś okresie swojego życia będzie go miała. Masaże, sport, odżywianie,...

Zobacz jak w naturalny sposób pozbyć się odcisków i suchej skóry

Masz twardą skórę na stopach albo odciski mamy dla was wspaniały poradnik jak się ich pozbyć i to w naturalny sposób. Pamiętajmy, że nadchodzi...

Wystarczą tylko 2 składniki, aby utrzymać skórę wolną od zmarszczek

Drogie kosmetyki nie zawsze są gwarancją, że Twoja skóra będzie zmarszczek. Czasami można znaleźć bardziej efektywne rozwiązanie, które znajduje się w Twojej kuchni. Weźmy na...

Dzięki temu rozwiązaniu usuniesz rozstępy w zaledwie 2 tygodnie

Chyba dla każdego rozstępy to irytujące zjawisko, które może nas drażnić i sprawia, że czujemy się nieswojo. Zwykle pojawiają się one po szybkim wzroście w...

Myj twarz olejem kokosowym każdego dnia i zobacz co się stanie

Olej kokosowy to niesamowity składnik, jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek i głębokie oczyszczanie porów. Co więcej może także zapobiegać trądzikowi i zaskórnikom, które wiele kobiet...

Domowej roboty szampon, który przyspieszy wzrost włosów

Soda oczyszczona ma szeroki zakres zastosowań, wykorzystywana jest do pieczenia, czyszczenia i leczenia różnych stanów zdrowotnych. Jednym z wielu zastosowań tej niesamowitej korzystnej substancji jest...

NAJBARDZIEJ SKUTECZNA naturalna metoda leczenia żylaków!

Żylaków to problem zdrowotny objawiający się powiększonymi żyłami, które pojawiają się w pobliżu powierzchni skóry. W większości przypadków występują one w łydkach i udach. Amerykański Departament...

Pożegnaj się z siwymi włosami wykorzystując tylko 1 naturalny składnik

Mimo że niektóre kobiety twierdzą, że siwe włosy są atrakcyjne, większość tych, które je mają czują się mniej atrakcyjne i stosują, szukają wielu metod, które pomogą się ich...

Nigdy więcej cellulitu – pyszny koktajl, który go zniszczy!

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego rozwiązania na pozbycie się cellulitu? Chcesz pięknie wyglądać w swoim ulubionym stroju kąpielowym i to w zaledwie kilku dni?  Ten przepis pomoże Ci uzyskać miłą i...

Jak receptura z czosnku usunie zmarszczki w 7 dni !!!

Wiele kobiet wydaje dużo pieniędzy na różne produkty kosmetyczne, które zazwyczaj nie są tak skuteczne. Tymczasem w kuchni mają doskonałe serum przeciwzmarszczkowe. Każdy wie, że czosnek...

Dzięki tej mieszance twoje siwe włosy odzyskają naturalny kolor

Siwe włosy są prawdopodobnie najbardziej znienawidzoną oznaką starzenia się naszego organizmu. Jednak siwienie włosów nie zawsze jest spowodowane przez proces starzenia. Może to być wynik genetyki,...

5 prostych sposobów na pozbycie się kamienia nazębnego

W dzisiejszych czasach często spożywamy napoje i żywność bogatą w cukier, w wyniku tego w naszej jamie ustnej gromadzą się bakterie, które są główną przyczyna...

Sprawdź dlaczego powinnaś mieć PYŁ WULKANICZNY w kosmetyczce

Czy kiedykolwiek słyszałaś o zeolicie? Jest to mieszanka powstająca ze skał wulkanicznych i popiołu w połączeniu z alkaliczną wodą gruntową po milionach lat mieszania.  Jest to...

Olej, który zatrzyma wypadanie włosów i wyhoduje grube długie włosy

Wypadanie włosów jest częstym schorzeniem dotykającym zarówno mężczyzn jak i kobiety. Jednak zazwyczaj kobiety starają się jak mogą, aby zapobiec wypadaniu włosów. Istnieje wiele przyczyn...

Jak leczyć żylaki za pomocą pomidorów

Czy wiesz, że można wyleczyć się żylaków za pomocą pomidorów? Prezentujemy Państwu dwa sposoby lecznicze żylaków za pomocą pomidory zielonych i dojrzałych czerwonych. Leczenie żylaków za...

Wzmocnij swoje żyły i zwalczaj żylaki

Twoje żyły to rurociągi, które niosą krew przez twoją krew, zbierając odpady, które następnie są filtrowane przez wątrobę. Posiadanie silnych, elastycznych żył jest niezbędne dla...

7 rzeczy, których możesz nie wiedzieć o depilacji, a powinnaś.

Najnowsze osiągnięcia sprawiają, że depilacja nie musi być bolesna i prowadzić do podrażnienia skóry. W dzisiejszych czasach usuwanie niechcianych włosów stało się tak samo częścią naszej...

Masz problem ze skórą twarzy? Wymieszaj te dwa składniki, a wyniki Cię zachwycą!

Jeśli jesteś kobietą prawdopodobnie wypróbowałaś już na rynku wszystkie komercyjne środki do czyszczenia porów, usuwania zaskórników, a wyniki są nadal niezadowalające. Wszystkie te produkty komercyjne...

Naukowcy udowodnili, że olej kokosowy jest najlepszym zabójcą bakterii w jamie ustnej

Prawdopodobnie słyszałeś, że olej kokosowy jest często używany do poprawy zdrowia jamy ustnej, ale teraz zostało to oficjalnie udowodnione przez badania naukowe. Po pierwsze...

Pozbądź się zmarszczek w zaledwie siedem dni!

Istnieje łatwy i całkowicie naturalny sposób pozbycia się zmarszczek w domu, wystarczy poświęcić 5 minut swojego czasu i przygotować ten niesamowity przepis. Ten domowy krem...

Jak przygotować i stosować płukankę do włosów z rozmarynu

Rozmaryn jest wspaniałą rośliną, która może mieć wiele zastosowań leczniczych, z których jedno to stymulowanie wzrostu włosów. Zawiera organiczne związki, stymulujące krążenie krwi u podstawy włosów i...

Usuń brązowe plamy z twarzy i ciała stosując ten prosty trik!

Plamy starcze są uciążliwe dla wielu osób. Są nieestetyczne i mogą obniżyć poczucie własnej wartości.  Zwykle pojawiają się na twarzy, ramionach i nogach. Istnieje wiele kremów i płynów, które obiecują...

To preparat wybieli wyjątkowo żółte zęby i usunie kamień nazębny

Jeśli chcesz uniknąć wizyty u dentysty, najlepszym rozwiązaniem dla usuwania płytki nazębnej jest zabieg , który polecamy. Poniżej znajdzie potrzebne składniki i sposób jego...

Spójrz, jak usunąć zmarszczki z twarzy zaledwie w tydzień

Nie ma wątpliwości, że jednym z najbardziej pożądanych pragnień każdej kobiety jest zawsze mieć młodą i promienną skórę bez względu na wiek. Usuwanie zmarszczek z twarzy może...

Zastosuj to na rękach, a pozbędziesz się plam i zmarszczek!

Każda kobieta koncentruje się przede wszystkim na wyglądzie swojej twarzy, aby nie było na niej plam, zmarszczek i zaskórników. Możesz mieć najładniejszą twarz, która nie...

Wetrzyj aloes w włosy. Co się stanie po 5 minutach zaskoczy Cię!

Jeśli twoje włosy nie rosną wystarczająco szybko, ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawimy Ci niesamowitą indyjską formułę do szybkiego wzrostu włosów. Mówiąc "szybko" mamy na...

Najsilniejszy zabójca cellulitu: wymieszaj te dwa składniki.

Powtórz ten proces trzy razy w tygodniu, a nie będziesz wstydziła się zdjąć ubrań na plaży czy też na basenie. Obecnie na rynku istnieje wiele środków,...

Domowy przepis usuwający ciemne plamy i skazy ze skóry. SPRAWDZONY!!

Ciemne plamy i skazy na naszej skórze pojawiają się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce.  Istnieje wiele sposobów ich usunięcia, ale produkty te nie...

Wieczorne porady kosmetyczne, aby wyglądać jak księżniczka

Wiele kobiet ma napięty harmonogram przez co nie mają wystarczająco dużo czasu, aby zadbać o skórę, włosy, usta lub stopy. Te wskazówki z pewnością pomogą...

Naturalne sposoby leczenia worków i cieni pod oczami

Nie musimy opisywać, czym one są ... Cienie pod oczami mogą czasami sprawiać, że wyglądasz jak niewyspany, zmęczony. Chociaż może wydawać się, że nic nie...

2 składniki z kuchni sprawią, że stopy będą wyglądały oszałamiająco

Jeśli chodzi o pielęgnację skóry rąk i twarzy to zawsze jest ona rozpieszczana luksusowymi kremami i zabiegami. Więc dlaczego nie dać trochę miłości swoim stopom? Przecież to właśnie one noszą...

Jak użyć sody, aby odmłodzić skórę twarzy

Czy wiesz, że soda oczyszczona może leczyć wiele chorób skóry? Ten niesamowity składnik jest naturalnym środkiem złuszczającym, który usuwa martwe komórki naskórka z wierzchniej warstwy...

Pozbądź się łupieżu stosując ten domowy szampon

Domowe środki zaradcze jeżeli chodzi o łupież mogą być bardzo skuteczne, ale najpierw musisz się upewnić, że masz łupież. Istnieje wiele osób, które mylą łupież z suchą...

Naturalny botoks: maska bananowa, która usunie zmarszczki

Nie musisz wydawać dużej ilości pieniędzy na wspaniałą maskę redukującą zmarszczki.  Wszystko czego potrzebujesz to naturalne i dosyć niedrogie składniki, które będą stanowiły doskonałą sprawdzoną...

Pożegnaj siwe włosy! Pozostaw to na włosach przez 5 minut

Siwe włosy mogą być dużym problem estetycznym zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Osoby, które spotkały się z tym problemem często tracą pewność siebie i...

5 wspaniałych korzyści masowania piersi każdego dnia

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że masowanie piersi może przynosić liczne korzyści zdrowotne, a także estetyczne? Według badań przeprowadzonych w Instytucie Leków Funkcjonalnych w Teksasie masowanie piersi może...

Umyj włosy octem jabłkowym, wyniki Cię zachwycą!

Ta metoda jest niezwykle korzystna, ponieważ znacznie poprawia jakość włosów, przywraca równowagę pH, stymuluje wzrost włosów i czyni skórę głowy zdrowszą. Organiczny ocet jabłkowy (ACV)...

Zrób swój własny oczyszczający plaster, który usunie toksyny

Te niesamowite plastry oczyszczające zostały po raz pierwszy użyte w Japonii kilkadziesiąt lat temu. Przykleja się je na podeszwie stopy przed pójściem do łóżka, a rano na...

Doskonałe zalety buraka poprawiając wygląd skóry, ust i włosów

Burak słynie z niezliczonych korzyści jakie zapewnia Twojemu ciału. Niezależnie od tego, czy spożywasz go w postaci sałatki, czy soku, zawiera on wiele zdrowych...

Naturalny środek na opadające powieki – wyniki już po 2 minutach!

Twoje powieki mogą zacząć opadać z powodu różnych czynników, które obejmują starzenie, długoterminowe nawyki stylu życia i dziedziczność. Problemy z opadaniem powieki mogą zmęczyć mięśnie...

Niesamowity przepis na lśniące i zdrowe włosy

Każda kobieta marzy o lśniących i zdrowych włosach. Ten niesamowity przepis zawiera tylko jeden składnik, a jeśli masz ogród warzywny najprawdopodobniej już go masz. To...