Wyeliminuj blizny z dowolnej części ciała w mniej niż miesiąc

Blizny są nieodłączną częścią naszego życia i nie ma prawie nikogo, kto nie ma żadnej blizny na swoim ciele. Blizny to tylko ślad pozostawiony po ranie lub uszkodzeniu powierzchni skóry po jej wygojeniu. 

To naturalna część procesu leczenia i nie ma osoby, która nie ma co najmniej jednej blizny na swoim ciele.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, blizny nie występują tylko na powierzchni skóry, mogą się również zdarzyć na narządach wewnętrznych, zwykle po pewnym zabiegu chirurgicznym.

W jaki sposób powstają blizny?

Kiedy doznasz obrażeń (przerwy w tkankach) twoje ciało zaczyna produkować więcej kolagenu, który zaczyna gromadzić się w uszkodzonym miejscu, wzmacniając ranę, pomagając ją leczyć szybciej. Proces ten trwa do 3 miesięcy, tworząc kolagen i zwiększając przepływ krwi do tego obszaru, przez co blizna jest czerwonawa, grudkowata i uniesiona.

Po tym okresie kolagen zaczyna się rozpadać, przepływ krwi zmniejsza się, a blizny zaczynają być gładsze i bardziej miękkie. Jednak prawie wszystkie blizny są trwałe, chociaż niektóre zanikają po roku lub dwóch. Jeśli nie znikną po dwóch latach, najprawdopodobniej będziesz ją miała do końca życia.

Wiele osób uważa, że ​​najlepszym sposobem na pozbycie się blizn jest usunięcie ich za pomocą laseroterapii. Jednak te zabiegi mogą być dość drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić, więc czy istnieje inna alternatywa? Na szczęście istnieje całkowicie naturalny i tani sposób na wyeliminowanie blizn z dowolnej części ciała w mniej niż miesiąc, a pokażemy Ci, jak to zrobić. Przygotowaliśmy doskonały domowy krem ​​przeciw bliznom, który jest niezwykle skuteczny i łatwy do wykonania.

Oto czego potrzebujesz:

¼ szklanki masła kakaowego

¼ oleju kokosowego

1 łyżka miodu

4 krople naturalnego oleju lawendowego

Wskazówki :

Weź mały garnek i dodaj do niego olej kokosowy. Umieść garnek na ogniu i poczekaj, aż olej kokosowy się rozpuści. Po stopieniu oleju kokosowego dodaj resztę składników i wymieszaj drewnianą łyżką, aż uzyskasz jednorodną mieszaninę. Odłóż to na bok i wyłącz ogrzewanie. Włóż mieszaninę do lodówki na około 20 minut i możesz zacząć z niej korzystać. Upewnij się, że krem ​​trzymasz w hermetycznym pojemniku, w lodówce, gdy go nie używasz.

Jak tego użyć?

To jest bardzo proste. Oczyść dany obszar, nałóż krem ​​i delikatnie masuj. Powtarzaj proces codziennie, dwa razy dziennie, raz rano i raz wieczorem, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Za mniej niż miesiąc zauważysz, że blizna znika, aż całkowicie zniknie. Upewnij się, że Twoja skóra jest dobrze nawilżona w ciągu dnia, dzięki czemu Twoja skóra jest bardziej elastyczna i szybciej się goi.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: