Strona głównaUrodaZastosuj ten składnik przez 20 minut na swoich włosach

Zastosuj ten składnik przez 20 minut na swoich włosach


Kobiety bardzo dużo czasu poświęcają swoim włosom, ponieważ dzięki nim czują się wyjątkowo i spektakularnie. Jednak, aby utrzymać zdrowe włosy i zdrową skórę głowy używają kosmetyków, które nie zawsze daje dobre rezultaty.

Na szczęście dysponujemy doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie, poniżej przedstawimy Wam magiczną recepturę, która może sprawić, że Wasze włosy zaczną rosnąć jak szalone.

Ten przepis jest bardzo prosty i łatwy, potrzebny będzie tylko jeden składnik, który pewnie znajdziesz w swojej kuchni – ziemniaki.

To warzywo, które jest powszechnie stosowane praktycznie w każdym domu, służy również do pielęgnacji włosów i utrzymuje w bardzo dobrym stanie skórę Twojej głowy.


To nie tak, że zobaczysz jak Twoje włosy są dłuższe z dnia na dzień, ale jeśli jesteś cierpliwy i będziesz przestrzegać zasad pierwsze wyniki zobaczysz już po 1-2 tygodniach.Ziemniaczana woda na porost włosów

Obierz ziemniaki, a następnie potnij je na małe kawałki, wymieszaj je dobrze w blenderze. Jeśli mieszanka jest zbyt gęsta, można dodać trochę wody, następnie należy przecedzić mieszankę. Pozwoli to usunąć resztki ziemniaków z soku i tym samy powstanie ekstrakt, który jest potrzebny do wzrostu włosów.

Jak tego użyć:

Zastosuj tę mieszankę na włosach, zwłaszcza na skórę głowy i owiń głowę ręcznikiem. Zostaw na około 20-25 minut, a następnie umyj włosy łagodnym szamponem i  spłucz wodą.

Sprawdź To!  Naukowcy udowodnili, że olej kokosowy jest najlepszym zabójcą bakterii w jamie ustnej

Należy to robić dwa lub trzy razy w tygodniu, dzięki czemu będzie można zobaczyć pozytywne wyniki.

Sprawdź To!  Naturalny żel do pielęgnacji rozstępów, zmarszczek, oparzeń i skaz

Musisz robić co najmniej dwa lub trzy razy w tygodniu przez trzy tygodnie. Powodzenia
loading...
loading...
>