Jak zatrzymać wypadanie włosów i sprawić by rosły szybciej?

wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest najczęściej związane ze stresem, ciążą, menopauzą i utratą wagi, ale może się to zdarzyć z wielu innych powodów.

[quads id=8]

To normalne, że organizm reaguje na stresujące sytuacje, w których się znajduje, a jego reakcja często objawia się utratą włosów.

[quads id=10]

Stres może również powodować zaburzenia równowagi hormonalnej i prowadzić do nadmiernej utraty włosów. Ten problem może zaburzyć twoją samoocenę i sprawić, że będziesz niepewna, a nawet zamkniesz się w sobie.

[quads id=9]

Może również sprawić, że wydasz tysiące na produkty do włosów i zabiegi, które często nie spełniają Twoich oczekiwań.

[quads id=5]

Jeśli masz do czynienia z tym problemem musisz zapomnieć o komercyjnych produktach do pielęgnacji włosów i zwrócić się ku naturze. Ma lekarstwo na prawie wszystkie choroby i schorzenia, a także może pomóc w wypadaniu włosów.

[quads id=4]

Najlepsze naturalne środki na wypadanie włosów to liście guawy. Skutecznie zatrzymują wypadanie włosów i stymulują wzrost nowych włosów.

Liście guawy są bogate w witaminę B, która jest niezbędna dla zdrowych i szybko rosnących włosów. Nie tylko pobudzają wzrost włosów, ale mogą również wzmacniać mieszki włosowe i korzenie.

[quads id=3]

Przygotowanie:

Wlej jeden litr wody do garnka i dodaj garść liści guawy. Doprowadź mieszaninę do wrzenia i gotuj na wolnym ogniu przez około 20 minut.

Następnie odłóż na bok i pozostaw do wystygnięcia. Masuj skórę głowy mieszaniną i pozostaw ją na kilka godzin przed zmyciem.

[quads id=6]

Może to być bardziej skuteczne jeśli zrobisz to przed pójściem do łóżka i pozostawienie jej na włosach przez całą noc. Zakryj włosy czepkiem, aby nie zamoczyć poduszek.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: