Zrób swój własny oczyszczający plaster, który usunie toksyny


Te niesamowite plastry oczyszczające zostały po raz pierwszy użyte w Japonii kilkadziesiąt lat temu. Przykleja się je na podeszwie stopy przed pójściem do łóżka, a rano na plastrze pojawia się czarna plama ukazująca wyciągnięte toksyny z organizmu.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób prowadzi siedzący tryb życia co sprawia, że większość ludzi ma problemy z krążeniem w swoich stopach, a także w całych nogach. Plastry oczyszczające poprawiają krążenie i wyciągają toksyny z organizmu.

Spowodują, że Wasze stopy poczują się mniej zmęczone, pozbędziesz się bólu stawów, a także bólów głowy. Łatwo będziecie mogli je przygotować w domu:


NIE PRZEGAP!  Wymieszaj 2 składniki i ciesz się pięknym, białym uśmiechem

Składniki


Cebula i czosnek

Woda

Gaza z klejemNIE PRZEGAP!  Rób to co najmniej raz w tygodniu, a Twoja twarz będzie 10 lat młodsza

Skarpety

Przygotowanie


NIE PRZEGAP!  Najsilniejszy zabójca cellulitu: zmieszaj dwa składniki

Cebulę i czosnek należy drobno pokroić, a następnie dodać je do wrzątku na kilka minut. Następnie zdejmij garnek z ognia i pozostaw mieszaninę do ostygnięcia.

Gdy jest wystarczająco zimna, umieść mieszankę na gazie, ale należy uważać, aby nie była zbyt mokra. Zastosuj podkłady na środku swoich stóp, ubierz skarpetki i idź spać. W godzinach porannych zauważysz na gazie ciemne plamy i będziesz zaskoczony wynikami!Udostępnij na: