Strona głównaZdrowie2 potężne składniki, które oczyszczą organizm z pasożytów

2 potężne składniki, które oczyszczą organizm z pasożytów

Ludzie spożywają coraz więcej pokarmów bogatych w cukier, ale nie zdają sobie sprawy, że są one w rzeczywistości tworzeniem warunków, które gromadzą nadmiar śluzu w organizmie.

Nadmiar śluzu jest idealnym miejscem do reprodukowania i mnożenia się bakterii i grzybów. W tym artykule chcemy Wam zaprezentować potężną mieszankę, która pomoże ci oczyścić organizm z pasożytów i zmniejszy odkładanie się tłuszczu w organizmie!

Nasze ludzkie jelita czasem zawierają pasożyty, które żerują na cukrze i wszystkim co jest z nim związane. Jeśli masz pasożyty żyjące w ciele, zawsze one pragną cukru.

Na szczęście ta mieszanina, którą przygotowaliśmy pomoże ci oczyścić organizm z pasożytów, jak również zmniejszyć odkładanie się tłuszczu w organizmie.

Składniki:

• 100 g siemienia lnianego

• 10 g suszonych goździków

Przygotowanie:

Zmiel wszystkie składniki w młynku, aż do uzyskania proszku.

Stosowanie:

Spożywaj 2 łyżki proszku codziennie przez 3 dni. Można również dodać ten proszek do wody lub do śniadania! Następnie zrób sobie przerwę przez 3 dni i ponownie przez 3 dni powtórz cały cykl. Cały proces trwa około jednego miesiąca i bardzo szybko zauważysz rezultaty.

Siemię lniane, a proces odchudzania?

Niektóre badania sugerują, że siemię lniane może pomóc w utracie wagi.

Mechanizm działania może polegać na jego działaniu przeciwzapalnym i przeciwutleniającym, a także bogatej zawartości kwasów omega-3.

Włączenie siemienia lnianego do diety jako suplement diety może pomóc poprawić regularność wypróżnień i kontrolę poziomu cukru we krwi .

Jednak ważne jest zauważenie, że siemię lniane może nie być odpowiednie dla każdego.

Może powodować problemy trawienne, takie jak wzdęcia, gazy i biegunka. Najlepiej skonsultować się z lekarzem przed dodaniem siemienia lnianego do diety.

Źródła: 1. medicalnewstoday.com 2. healthline.com 3. healthbuffet.com

Goździki, a odchudzanie?

Goździki mogą pomóc w utracie wagi, ponieważ pobudzają metabolizm, co pomaga w utracie wagi.

Goździki zawierają eugenol, olejek eteryczny, który został wykazany jako zwiększający metabolizm i promujący utratę wagi.

Eugenol jest naturalnym środkiem hamującym apetyt, dzięki czemu można jeść mniej i tracić na wadze.

Źródła: 1. timesofindia.indiatimes.com 2. marham.pk 3. doctor.ndtv.com 4. healthline.com

Zobacz Też: