HomeZdrowie2-składnikowy syrop na kaszel...

2-składnikowy syrop na kaszel i usunięcie wydzieliny z płuc

Niezwykle wszechstronne i dostępne niemal wszędzie na świecie, marchewki są używane od wieków. Te bogate w składniki odżywcze warzywa są doskonałym źródłem witaminy A, B6 i beta-karotenu.

Zawierają karotenoidy, które są związane ze zmniejszonym ryzykiem raka.

Oprócz posiadania zdolności do poprawy widzenia i zwalczania raka, witamina A znaleziona w marchewce może znacznie wzmocnić układ odpornościowy.

Ponadto jest niezwykle korzystna w przypadku problemów z oddychaniem, astmą i innymi problemami z płucami.

Z wszystkich właściwości, które posiada, to warzywo jest niesamowitym składnikiem stosowanym w prawie wszystkich naturalnych środkach zaradczych do leczenia kaszlu.

Fakt, że marchewka może wzmocnić układ immunologiczny i system oddechowy wykazują, że ta super-zdrowa żywność jest idealna do leczenia kaszlu, a także innych problemów, które mogą wpływać na drogi oddechowe.

Składniki:

  • ½ kg marchwi
  • 3-4 łyżki miodu

Przygotowanie:

Pokrój marchewki na małe kawałki. Umieść je w garnku ze stali nierdzewnej i napełni naczynie wodą, gotuj marchew, aż zmięknie. Wyjmij je z garnka, ale pamiętaj, aby zachować resztki wody. Rozgnieć marchewki, tak aby powstało puree, następnie wymieszaj z miodem i za pomocą blendera wymieszaj, aż powstanie jednolita masa. Przechowuj w szczelnym pojemniku w lodówce nie dłużej niż 3 dni.

Sprawdź to ➡ ➡  Jeśli spożywasz te pokarmy w niewłaściwym czasie mogą ci zaszkodzić

Stosowanie:

Weź 3-4 łyżeczki dziennie. Po pierwszym lub drugim dniu zauważysz pierwsze pozytwne efekty!


ZOBACZ TAKŻE