Strona głównaZdrowie2-składnikowy tonik, który spala tłuszcz

2-składnikowy tonik, który spala tłuszcz

Wspaniały tonik, który wspomaga proces odchudzania, zwiększa odporność i zapewnia kilka innych korzyści zdrowotnych, w tym zapobiega rakowi.

Połknij TO, zasypiaj prawie natychmiast, śpij i wstawaj wypoczęty

Czy masz problemy z zasypianiem i budzisz się w środku nocy? Przewlekła deprywacja snu zwiększa ryzyko przewlekłych problemów zdrowotnych, w tym wysokiego ciśnienia krwi, chorób...

Napój składa się przede wszystkim z miodu i octu jabłkowego.

Korzyści zdrowotne octu jabłkowego

  • Kontrolowanie cukru we krwi –  zgodnie z kilkoma badaniami ocet ten jest skuteczny w obniżaniu poziomu glukozy we krwi.
  • Utrata masy ciała –  ocet jabłkowy stwarza poczucie sytości i tłumi pragnienie jedzenia między posiłkami. Dzięki temu wspomaga proces odchudzania.


Korzyści zdrowotne miodu 

  • Właściwości antybakteryjne –  badania wykazują, że miód ma silne właściwości antybakteryjne, które pomagają zwalczać drobnoustroje i skutecznie leczą rany.
  • Przeciwutleniacz –  miód zawiera przeciwutleniacze, które spowalniają i zapobiegają uszkodzeniom komórek, a także minimalizują powstawanie komórek nowotworowych.


  • Stomatologia –  miód jest również skuteczny w walce z zapaleniem dziąseł, nieświeżym oddechem.

Dlatego połączenie octu jabłkowego z miodem może przynieść wiele korzyści zdrowotnych. Zaleca się spożywanie tej mieszanki rano, na pusty żołądek dla uzyskania optymalnych wyników.


Składniki:

    • Łyżeczka miodu
    • Łyżka octu jabłkowego

  • Szklanka wody

Przygotowanie i stosowanie:

Wymieszaj ze sobą wszystkie składniki i wypij napój 20 minut przed śniadaniem

Najlepszy środek, aby złagodzić obrzęk stóp

Obrzęk stóp jest częstym objawem, który dotyka głównie osób starszych,osób z nadwagą i kobiet w ciąży. Jest to zwykle bezbolesne, zwykle pojawiające się po długim...

Przed spożyciem tego napoju zaleca się skontaktować z lekarzem, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na gęstość kości oraz poziom potasu w organizmie.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły