Strona głównaZdrowie4 łyżki tego napoju każdego dnia usuną zatknięte tętnice i wysokie ciśnienie krwi

4 łyżki tego napoju każdego dnia usuną zatknięte tętnice i wysokie ciśnienie krwi

W ciągu ostatnich kilku dekad zaobserwowaliśmy drastyczny wzrost stanów sercowo-naczyniowych, w tym stwardnienie tętnic, nadciśnienie tętnicze i wysoki poziom cholesterolu, głównie w wyniku niezdrowych nawyków żywieniowych i siedzącego trybu życia. 

Najpotężniejsze zioło, które niszczy wirusa opryszczki, Candida i grypy

Roślina ta należy do rodziny mennic i pochodzi z basenu Morza Śródziemnego. Mówimy o grasicy zwyczajnej, bardziej znanej jako tymianek. Związki chemiczne w oleju...

Nieleczone te warunki mogą mieć zagrażające życiu konsekwencje. Powinieneś zwracać uwagę na ciśnienie krwi i poziom cholesterolu i reagować na czas, jeśli zauważysz, że nie mają równowagi.

W tym artykule zalecamy niezwykle korzystne naturalne lekarstwo na zatkane tętnice, nadciśnienie i wysoki poziom cholesterolu. Wymaga regularnego spożywania leku, aby uzyskać optymalne rezultaty. Przygotowanie jest proste, ale gwarantuje niesamowite rezultaty.

PRZEPIS

Składniki:

  • 1 kg cytryn
  • 1 opakowanie sody oczyszczonej
  • 5 lub 6 pęczków pietruszki
  • 12 szklanek wody


Wskazówki :

Wlać wodę do garnka i doprowadzić do wrzenia. Opłucz cytryny, posiekaj i dodaj do garnka. Dodaj także sodę, zgotuj i odstaw na bok na godzinę.Masz problem ze stawami? Wystarczy użyć skórek od cytryny!

Wszyscy jesteśmy świadomi zdrowych właściwości, które posiadają cytryny. Pozytywnie wpływają na żołądek, wątrobę oraz układ odpornościowy i sercowo-naczyniowy. Często można zapobiegać różnym chorobom spożywając cytryny:...

Pokrój pietruszkę i dodaj do mikstury. Gotować mieszaninę przez 2-3 godziny na małym ogniu. Po zakończeniu należy wlać ją do szklanego pojemnika i schować do lodówki. Weź 4 łyżki syropu każdego ranka na pusty żołądek, powinieneś mieć wystarczającą ilość na 20 dni.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły