HomeZdrowie4 łyżki tego napoju...

4 łyżki tego napoju każdego dnia usuną zatknięte tętnice i wysokie ciśnienie krwi

W ciągu ostatnich kilku dekad zaobserwowaliśmy drastyczny wzrost stanów sercowo-naczyniowych, w tym stwardnienie tętnic, nadciśnienie tętnicze i wysoki poziom cholesterolu, głównie w wyniku niezdrowych nawyków żywieniowych i siedzącego trybu życia. 

Nieleczone te warunki mogą mieć zagrażające życiu konsekwencje. Powinieneś zwracać uwagę na ciśnienie krwi i poziom cholesterolu i reagować na czas, jeśli zauważysz, że nie mają równowagi.

W tym artykule zalecamy niezwykle korzystne naturalne lekarstwo na zatkane tętnice, nadciśnienie i wysoki poziom cholesterolu. Wymaga regularnego spożywania leku, aby uzyskać optymalne rezultaty. Przygotowanie jest proste, ale gwarantuje niesamowite rezultaty.

PRZEPIS

Składniki:

  • 1 kg cytryn
  • 1 opakowanie sody oczyszczonej
  • 5 lub 6 pęczków pietruszki
  • 12 szklanek wody

Wskazówki :

Wlać wodę do garnka i doprowadzić do wrzenia. Opłucz cytryny, posiekaj i dodaj do garnka. Dodaj także sodę, zgotuj i odstaw na bok na godzinę.

Pokrój pietruszkę i dodaj do mikstury. Gotować mieszaninę przez 2-3 godziny na małym ogniu. Po zakończeniu należy wlać ją do szklanego pojemnika i schować do lodówki. Weź 4 łyżki syropu każdego ranka na pusty żołądek, powinieneś mieć wystarczającą ilość na 20 dni.


ZOBACZ TAKŻE