4 napoje, które pomogą ci oczyścić nerki i usunąć toksyny z krwi!

Kiedy nasz organizm zaczyna nieprawidłowo pracować przyczyną prawdopodobnie są toksyny. Mają one wpływ na funkcjonowanie naszych nerek i wątroby, jeśli chcemy temu zapobiec, musimy prowadzić zdrowy tryb życia, dbając przede wszystkim o to co jemy.

W tym artykule mamy zamiar przedstawić wam 4 zdrowe napoje, które mogą oczyścić nerki i przefiltrować krew z toksyn!

Nasze nerki są bardzo wrażliwe na żywność i napoje, które spożywamy, musimy chronić je tak, żeby jak najmniej dostawało się do nich toksyn.

Oto 4 napoje, które pomogą oczyścić nerki i krew!

ZIELONY SOK, który pomoże Ci oczyścić nerki

Jest to rodzaj soku pełnego składników odżywczych i przeciwutleniaczy, jest bardzo skuteczny w eliminacji toksyn. Musisz użyć tych warzyw: szpinak, kapusta, cukinia, pietruszka, sałata, marchew, ogórek i seler. Jeśli chodzi o owoce można użyć: pomarańcze, gruszki, brzoskwinie, ananasy i jabłka. Połącz wszystkie składniki w blenderze i natychmiast wypij.

SOK ŻURAWINOWY

Nadmiar szczawianu wapnia może być główną przyczyną powstawania kamieni nerkowych. Sok żurawinowy pomaga uniknąć infekcji nerek. Spożywaj sok żurawinowy najlepiej wolny od cukru, sztucznych aromatów.

Sprawdź to ➡ ➡  NASIONA WINOGRON SĄ BARDZIEJ WYDAJNE NIŻ CHEMIOTERAPIA

SOK Z BURAKÓW

Wysoka zawartość potasu sprawia, że buraki skutecznie chronią nasz organizm przed nadciśnieniem, ale również usuwają z naszego ciała toksyny i kwas moczowy. Buraki zawierają betainę, która ma właściwości przeciwutleniające, jest to bardzo przydatne, ponieważ dzięki temu można pozbyć się fosforanu wapnia z nerek.

SOK CYTRYNOWY

Spożywanie soku cytrynowego zwiększa stężenie cytrynianu w moczu. To pomaga naszym nerkom uniknąć kamieni nerkowych.

Wyciśnij sok z 4 do 5 cytryn i dodaj go do 1 litra zimnej wody. Pij go rano przed śniadaniem.


ZOBACZ TAKŻE