Strona głównaZdrowie6-składnikowy koktajl do wzmocnienia ścięgien i więzadeł

6-składnikowy koktajl do wzmocnienia ścięgien i więzadeł

Kolana odgrywają niezwykle ważną rolę, ponieważ są odpowiedzialne za mobilność, elastyczność i równowagę ciała i pomagają nam skakać, biegać, chodzić i stać.

Mogą jednak doznać obrażeń i prowadzić do bólu z różnych przyczyn.

Oczyść swoje jelita i dodatkowo schudnij do 9 kg w ciągu 3 tygodni

Każdego dnia coraz więcej osób cierpi na choroby jelita grubego, w przeważającej części jest to spowodowane poprzez złe nawyki żywieniowe, które spowalniają oczyszczanie tego narządu. Dlatego chcemy...

Na przykład wysiłek fizyczny może prowadzić do nadmiernego wysiłku na stawie kolanowym lub genetycznym, ponieważ może wystąpić zmniejszona ilość płynu, który smaruje stawy kolanowe i zapobiega ścieraniu się kości.

W takim przypadku kość udowa i kość kolana mogą dotykać się i powodować ból.

Ból może być również spowodowany złym obuwiem, ponieważ na przykład wysokie obcasy wywierają duży nacisk na stawy nóg. W ten sposób więzadła kostne i ścięgna Achillesa są narażone na duże obciążenia.Co więcej, nadmierna masa ciała również powoduje problemy, ponieważ kolana są bardzie obciążone.

Istnieje jednak naturalny środek, który pomoże ci wzmocnić więzadła i stawy kolanowe w całkowicie bezpieczny i pyszny sposób. Jego składniki mają wysokie właściwości przeciwzapalne, które łagodzą ból i obrzęk stawu kolanowego.Są również bogate w krzem, bromelainę, witaminę C i magnez, a tym samym zapewniają witalność i wytrzymałość kości. Obejmują one pomarańcze, cynamon, płatki owsiane, migdały, ananasy i naturalny miód .

Oto jak przygotować ten pyszny koktajl:

Składniki:

1 szklanka soku pomarańczowego

7 g cynamonu

2 szklanki płatków owsianych

40 g migdałów

2 szklanki soku z ananasa

40 g  miodu

1 łyżka czystej wody


Sposób przygotowania:

Dodaj płatki owsiane do garnka z wodą i ugotuj je. Następnie dodaj sok ananasowy do garnka. W mikserze wymieszaj miód, sok pomarańczowy, migdały i cynamon, aby uzyskać jednolitą mieszankę.


Następnie dodaj płatki owsiane i sok ananasowy do blendera i zmiksuj jeszcze raz. Możesz dodać kilka kostek lodu!

Nigdy nie rób tego zaraz po przebudzeniu. Możesz sobie poważnie zaszkodzić!

Czy masz poranną rutynę, której nie lubisz przerywać? Czy twoje poranki są spokojne i powolne, czy po prostu wskakujesz w nowy dzień z wyprostowanymi nogami...

Oprócz niesamowitego smaku i zapachu, ten koktajl złagodzi ból stawów kolanowych, a także zwiększy elastyczność i mobilność.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły