60-letni przepis, który do dziś działa jak w zegarku: weź twarożek i dodaj kilka łyżek miodu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, czy istnieje naturalne remedium na wiele problemów zdrowotnych? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie może leżeć w prostym, 60-letnim przepisie. Dr Johanna Budwig, wybitna naukowiec, poświęciła swoje życie badaniom nad rakiem i nadal dąży do zrozumienia, co naprawdę powoduje wzrost patologicznych komórek. To niemiecka farmakolożka i specjalistka ds. żywienia opracowała prostą dietę, którą współcześni onkolodzy uważają za wyjątkowo skuteczną. Kluczowe składniki to przede wszystkim olej lniany, siemię lniane, twaróg i słodki miód.

Wprowadzenie: Unikalny naturalny środek przeciwnowotworowy

Receptura Johanny Budwig powinna znaleźć się w diecie każdego zdrowego człowieka, ponieważ przynosi korzyści nie tylko w profilaktyce, ale także chroni komórki przed uszkodzeniem i rozwojem nowotworu. Patogenne elementy w organizmie tworzą się w wyniku niedoboru tlenu we krwi, co oznacza, że tlen jest najpotężniejszą bronią przeciwko temu niebezpiecznemu problemowi. Ta wyjątkowa mieszanka zwiększa zaopatrzenie organizmu w tlen i pomaga w szybszym procesie leczenia.

Przygotowanie leczniczej mieszanki

Pozytywne właściwości tej mieszanki wynikają z obecności różnych kwasów tłuszczowych, bez których komórki ludzkiego ciała nie mogą prawidłowo oddychać. Dodatkowo, brak tych korzystnych składników spowalnia wiele procesów w organizmie. Jeśli zatem chcesz chronić się przed potencjalnymi problemami i zachować dobre zdrowie, powinieneś jak najszybciej włączyć ten składnik do swojej codziennej diety. Do przygotowania będziesz potrzebować następujących składników:

 • 150 g oczyszczonego twarogu
 • 5 łyżek oleju lnianego
 • 3 łyżki świeżo mielonych ziaren lnu
 • 1 łyżeczka miodu

Proces przygotowania jest bardzo prosty. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Ręcznie lub za pomocą miksera zmiksuj twaróg i olej lniany do uzyskania gładkiej konsystencji przypominającej bitą śmietanę (jeśli olej nie rozpuści się, możesz dodać kilka łyżek mleka).
 2. Zmiel ziarna lnu w młynku do kawy i dodaj do powstałej mieszanki twarogu i oleju. Ważne jest, aby ziarna były mielone tuż przed użyciem, aby zachować ich właściwości lecznicze.
 3. Na koniec dodaj 1 łyżeczkę miodu i dokładnie wymieszaj wszystkie składniki.

Mieszaninę leczniczą spożyj od razu, ponieważ jej działanie utrzymuje się maksymalnie przez 20 minut po przygotowaniu. Wielu ludzi przygotowuje ją wieczorem i spożywa rano, ale nie jest to zalecane.

Jak dalej dbać o swoje zdrowie

Dr Budwig rekomenduje również inne zasady, które pomagają w utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej i ochronie przed rakiem. Oto kilka z nich:

 • Unikaj tłuszczów zwierzęcych.
 • Całkowicie wyeliminuj cukier ze swojej diety.
 • Pij trzy razy dziennie filiżankę gorącej herbaty. Doskonałym wyborem są herbaty z mięty pieprzowej, płatków róży i winogron (napój można dosłodzić odrobiną miodu).
 • Wybieraj masło, a nie margarynę.
 • Zminimalizuj spożycie chemicznych leków.
 • Zaopatruj się w suplementy chlorofilu i regularnie pij herbaty zielone.
 • Codziennie dostarczaj organizmowi zalecaną dawkę witaminy C.
 • Codziennie spożywaj 1 łyżeczkę naturalnego oleju kokosowego tłoczonego na zimno.
 • Unikaj produktów sojowych i zastąp kuchenną sól solą morską niewybielającą.

Jeśli będziesz stosować powyższą mieszankę i przestrzegać tych zaleceń, nie będziesz musiał się obawiać żadnych poważnych schorzeń. Jeśli już cierpisz na jakąś dolegliwość, możesz spodziewać się poprawy już wkrótce. Dodatkowo, zauważysz, że masz więcej energii w ciągu dnia.