Strona głównaZdrowieAnanas i banan, 2 składniki, które pomogą Ci usunąć nadmiar tłuszczu

Ananas i banan, 2 składniki, które pomogą Ci usunąć nadmiar tłuszczu

Ten pyszny owocowy shake z ananasów i bananów, pełen białka i antyutleniaczy, przyśpiesza utratę wagi i eliminuje tłuszcz z okolic brzucha.

Jest to pyszny i bardzo skuteczny naturalny przepis, który może pomóc schudnąć w krótkim czasie. Wszystko co musisz zrobić to wprowadzić go w życie w codziennej diecie.

Wszyscy wiemy, że zdrowa dieta i regularne ćwiczenia fizyczne są niezbędne dla zdrowego ciała i utraty wagi.

Ten odżywczy napój zawiera duże ilości enzymów, błonnika i składników mineralnych, które wszystkie będą zwiększać metabolizm,  przyśpieszać proces spalania tłuszczu.

Należy spożywać ten napój jako substytut posiłku, śniadania lub obiadu. Jednak jeśli zdecydujesz się go spożywać zamiast kolacji, zmniejsz  ilość składników o połowę.

Zaleca się spożywać ten napój po aktywności fizycznej, dzięki czemu można zwiększyć proces spalania tłuszczu do maksimum, wyeliminować tłuszcz i zwiększyć masę mięśniową.

Składniki :

-1 banan

-1 łyżeczka mielonego siemienia lnianego

-1 łyżeczka tartego imbiru

-½ szklanki plastrów ananasa

-1/3 szklanki migdałów

Przygotowanie:

Przy użyciu blendera wymieszaj ze sobą wszystkie składniki, aż do uzyskania jednorodnej, gładkiej mieszaniny.

Spożywanie:

Tak jak pisaliśmy powyżej, należy spożywać ten napój jako substytut posiłku, śniadania lub obiadu. Jednak jeśli zdecydujesz się go spożywać zamiast kolacji, zmniejsz  ilość składników o połowę.

Zobacz Też: