Strona głównaZdrowiePo spożyciu tego już nigdy nie poczujesz bólu stawów i kości!

Po spożyciu tego już nigdy nie poczujesz bólu stawów i kości!

Naukowcy podkreślają, że głównym winowajcą pojawienia się bólu w plecach, nogach i stawach jest niewłaściwa postawa.

Czy cierpisz na zaparcia, wzdęcia i gazy? Oto jak rozwiązać problem

Chińczycy używają akupresury od wieków. Akupresura pomaga naszemu ciału się zrelaksować i naturalnie leczyć różnych dolegliwości.  Dzięki tej technice będzie można pozbyć się zaparć, wzdęć i gazów w...

Poza poprawą postawy, która jest najważniejszą zmianą, jaką musisz zrobić, oto recepta na skuteczny środek domowy, który odnawia kości, stawy i ścięgna.

Jeśli cierpisz na ciągły ból pleców, nadgarstków, nóg i szyi, ta 7-dniowa kuracja jest idealna dla Ciebie!

Procedura:

Będziesz potrzebował 150 gramów żelatyny – takiej samej, jaką możesz znaleźć w każdym sklepie. Wieczorem wymieszaj dwie łyżki żelatyny z 50 ml zimnej wody i zostaw mieszankę przez noc w temperaturze pokojowej. Żelatyna zamieni się w galaretę.Rano wymieszaj miksturę z czymś, co ci odpowiada (sokiem, mlekiem, jogurtem, koktajlem owocowym lub herbatą) i wypij. Powtórz zabieg przez kolejne 7 dni.

Smarowanie stawów

Żelatyna pomaga łagodzić ból w plecach, nadgarstkach, nogach i szyi, po 7-dniowym leczeniu sytuacja ulegnie znacznej poprawie.Powtórz zabieg po miesiącu i po pół roku powtórz to ponownie. W ten sposób przywrócisz naturalne smarowanie stawów.

Dlaczego żelatyna jest tak dobra dla stawów?

Żelatyna jest produktem naturalnym. Uzyskuje się ją z przetwarzania kości, tkanek i chrząstek dużych zwierząt. Prolina i hydroksyprolina są potężnymi aminokwasami, które znajdują się w żelatynie, które stymulują wzrost i poprawiają strukturę tkanki łącznej, co jest niezbędne w leczeniu stawów i słabych kości.


Żelatyna jest wysokiej jakości lekarstwem i zapewnia szeroki zakres następujących korzyści zdrowotnych:


Czerwona kapusta kilka razy zdrowsza niż zielona

Większość ludzi woli spożywać zieloną kapustę nie wiedząc, że czerwona jest znacznie od niej zdrowsza. To wspaniałe warzywo jakim jest czerwona kapusta dostarcza naszemu organizmowi...

  • Wzmacnia stawy i serce
  • Przyspiesza metabolizm
  • Poprawia zdolności umysłowe
  • Poprawia cerę
  • Zapewnia elastyczność, wzmacnia ścięgna i więzadła
  • Zapobiega rozwojowi osteoporozy i choroby zwyrodnieniowej stawów
  • Poprawia strukturę skóry i włosów
  • Potężne efekty w leczeniu dysplazji

Zabieg ten wyeliminuje ból i sztywność w ciągu 7 dni, a za miesiąc poczujesz się znacznie lepiej, ponieważ ból zniknie całkowicie.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły