Strona głównaZdrowieBomba tlenowa: hodując tę ​​roślinę usuwasz z domu wszystkie toksyny!

Bomba tlenowa: hodując tę ​​roślinę usuwasz z domu wszystkie toksyny!

Rośliny są ważne nie tylko ze względu na ich właściwości dekoracyjne, ale także ze względu na ich zdolność do oczyszczania powietrza, zapewniania zdrowego środowiska i wywoływania uczucia relaksu.

Oczyść tętnice i zapobiegnij atakowi serca pijąc ten wspaniały napój

Nie ma wątpliwości, że czosnek i cytryna to jedne z najsilniejszych naturalnych środków na wiele chorób. Oprócz wykorzystywania ich w potrawach do smaku, te dwa składniki zapewniają...

Kiedy są w domu filtrują powietrze i usuwają z niego wszystkie szkodliwe substancje i pleśń.

NASA zaleca, aby każdy dom miał przynajmniej 1 lub 2 z tych roślin w sypialni i 15-18 roślin na powierzchni 500 metrów kwadratowych.

Aloes jest silną bombą tlenową dla twojego domu i jest równa 9 biologicznym oczyszczaczom powietrza. Kiedy aloes uwalnia tlen pochłania tlenek węgla, dwutlenek węgla i formaldehyd.

Oprócz właściwości oczyszczających powietrze roślina ta zapewnia wiele korzyści zdrowotnych.

W przypadku formaldehydu można hodować płaczącą figę, wspaniałą roślinę, która eliminuje tę substancję z powietrza.Ta roślina jest bardzo łatwa w utrzymaniu, nie potrzebuje dużo światła. Upewnij się, że dzieci lub zwierzęta domowe unikają z nim kontaktu, ponieważ jej liście są trujące.

Ponadto następujące rośliny skutecznie oczyszczą powietrze w twoim domu:Zielistka Sternberga – roślina ta nie potrzebuje dużo światła, ale filtruje powietrze na powierzchni 200 m3. Zbiera wszystkie toksyny z powietrza, w tym formaldehyd, benzen, tlenek węgla i styren.

Lilie – mogą skutecznie usuwać wszystkie toksyczne chemikalia z powietrza, takie jak trichloroetylen i formaldehyd.

Estragon – jest to bardzo przydatna roślina dla twojego domu, ponieważ jest bardzo łatwa w utrzymaniu i zapewnia wiele korzyści. Potrzebuje minimalnego światła, niezbędnego do procesu fotosyntezy, podczas gdy wytwarza dużą ilość tlenu.


Ostrzeżenie: to mleko powoduje raka tarczycy, niedobór witaminy B12 i witaminy D.

Pomimo zaleceń wytycznych żywieniowych, coraz więcej dowodów ujawnia, że ludzie powinni unikać soi i mleka sojowego, ponieważ mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu. W rzeczywistości mleko...

Bluszcz – chociaż znany jest jako trująca roślina może wyeliminować 60% toksyn i cząstek kału w zaledwie 6 godzin.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły