Chudnij bez ćwiczeń! Ten napój spala kalorie i topi złogi tłuszczu!

Ten przepis jest idealny dla wszystkich ludzi, którzy próbują stracić na wadze, ale nie mają wystarczająco dużo czasu na regularne rutynowe ćwiczenia albo nie mogą do końca kontrolować swojej diety.


Oprócz tego, że przepis ten jest niezwykle łatwy do przygotowania (tylko kilka minut!), to składa się on tylko z 2 składników, które ustawią Twój metabolizm w tryb spalania tłuszczu.
Nie jesteś zobowiązany do wykonywania ćwiczeń lub głodówki.

Napój ten będzie topić złogi tłuszczu niezależnie od tego, co robisz. Dodatkowo te dwa niezwykłe składniki – cynamon i miód posiadają właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i wiele innych właściwości leczniczych, które poprawią Twój ogólny stan zdrowia.

Składniki:

  • 2 łyżeczki miodu
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie:

Pierwsze co trzeba zrobić to doprowadzić wodę do wrzenia, a następnie dodać cynamon. Zdejmij z ognia i pozostaw do ostygnięcia, kiedy napar jest letni dodaj miód i dobrze wymieszaj. Powstałą mieszaninę podziel na 2 równe części.

Spożywanie:

Pierwszą część wypij pół godziny przed śniadaniem na pusty żołądek, a druga połowę powinna być spożywana przed pójściem spać.

Napój ten nie tylko oczyszcza i wzmacnia organizm, ale wspomaga odchudzanie bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w codziennej diecie.