Chudnij jak szalony pijąc ten magiczny bananowo-ananasowy koktajl

Kiedy nadchodzi lato większość kobiet jest zdesperowana, aby wrócić do formy i mieć piękne ciało. Jeśli masz mało czasu, a siłownia nie jest opcją dla ciebie, spróbuj tego prostego, a zarazem pomagającego w chudnięciu koktajlu.

Oprócz tego, że jest on smaczny to pomoże Ci w spalaniu tłuszczu.  Przyśpieszy on Twój metabolizm i pomoże w zgubieniu kilku kilogramów, dzięki czemu będziesz gotowa włożyć swój strój kąpielowy wybierając się na plażę.

Co sprawia, że ten przepis działa tak skuteczne? Jest bogactwem składników odżywczych, dostarcz organizmowi ważne enzymy, błonnik i minerały.

Enzymy stymulują metabolizm, aby spalić więcej tłuszczu w krótszym czasie, podczas gdy błonnik sprawia, że jesteś syty przez kilka godzin i nie czujesz głodu. Minerały wspierają Twoje ciało w prawidłowym funkcjonowaniu.

Jedynym wymogiem w tej metodzie odchudzania jest włączenie tego przepisu do codziennego jadłospisu . Możesz pić koktajl zamiast  spożywania śniadania lub lanczu. Można również zastąpić obiad, ale wtedy należy zmniejszyć ilość danego składnika o połowę.

Jeśli jesteś energicznym typem człowieka i chodzisz na siłownię, koktajl ten wypij po wyczerpującym treningu. Będzie on optymalizować proces spalania tłuszczu, eliminować komórki tłuszczowe i budować większą masę mięśniową.

Składniki:

1 banan
1 łyżeczka mielonego siemia lnianego
1 łyżeczka startego imbiru
3 plastry ananasa
1/3 szklanki mleka migdałowego

Sposób użycia:

Proces przygotowania nie może być prostszy. Umieść wszystkie składniki w blenderze i wymieszaj o uzyskania jednolitej masy.