Chudnij szybciej naciskając te 7 punktów na swoim ciele

Kto z nas nie chciałby mieć pięknego ciała?
Nic dziwnego, że spędzamy godziny na siłowni, aby uzyskać perfekcyjne ciało i przyspieszając nasz metabolizm.

5

Będziesz zaskoczony,  że istnieje kilka punktów na naszym ciele i przyciskając je możemy przyspieszyć nasz metabolizm i szybko schudnąć.

Akupunktura i akupresura może skutecznie leczyć problemy zdrowotne. Każdy organ reaguje na naciśnięcie pewnego punktu w naszym organizmie. Podsumowując, uciskanie tych siedmiu punktów może przyśpieszyć efekt w procesie odchudzania.

[quads id=8]

Masowanie tych punktów pomoże Ci zwiększyć poziom energii, przyspieszyć metabolizm, zapobiegać odkładaniu się złogów tłuszczu i eliminować nadmiar tłuszczu. Pomaga także kontrolować apetyt.

1) Masowanie tego punktu na twarzy może czynić cuda!

[quads id=10]

Jeśli będziesz masować ten punkt na twarzy, to pomoże Ci to regulować apetyt i zmniejszyć lęk. Lęk i stres nie tylko powoduje przejadanie się, ale mogą powodować, że gorzej jest nam zrzucić zbędne kilogramy. Masuj ten punkt przez pięć minut, dwa razy dziennie, a zobaczysz różnice w swoim stanie zdrowia.

2) Masowanie tego punktu na ramieniu pobudza pracę jelit.

[quads id=9]

Masując ten punkt dwa lub trzy razy dziennie przez minutę, pomoże Ci pozbyć się wysokiej temperatury ciała, a także pobudzić pracę jelit. Jest to punkt, w którym cała energia przechodzi przez ciało.

3) Schudniesz 0,5 kilograma na tydzień masując ten punkt długowieczności.

[quads id=5]

Żeby zobaczyć rezultaty, masuj ten punkt zgodnie z ruchem wskazówek zegara 9 razy każdą nogę. Całkowity czas trwania masażu powinien wynosić około 10 minut.
Nie rób tego przed spaniem, ponieważ może to prowadzić do bezsenności. Co więcej, jeśli czujesz lekki dyskomfort podczas masażu, nie musisz się martwić, ponieważ jest to całkowicie normalne.

4) Masuj ten punkt na uchu, aby przyspieszyć swój metabolizm.

[quads id=7]

Masuj ten punkt kciukiem delikatnie i stosuj lekki nacisk na ucho przez trzy minuty, trzy razy dziennie, aby przyspieszyć swój metabolizm.

5) Masuj ten punkt na brzuchu, aby poprawić funkcjonowanie układu pokarmowego i zwiększyć odporność organizmu.

[quads id=4]

Znajdziesz ten punkt 3 centymetry poniżej pępka, masuj go przesuwając palcami w górę iw dół. Następnie naciskaj ten punkt przez co najmniej 2 minuty dwa razy dziennie. Jest to bardzo skuteczne, aby schudnąć i poprawić swój układ trawienny.

6) Masuj ten punkt równowagi układu trawiennego.

[quads id=3]

Można znaleźć ten punkt na wewnętrznej stronie nogi 5 centymetrów powyżej kostki, naciskanie go dobrze działa na śledzionie i pomaga wzmocnić układ trawienny. Zlokalizuj ten punkt i masuj ten punkt przez minutę używając o tego kciuka. Rób to codziennie, aby zobaczyć znakomite rezultaty.

7) Masuj te dwa punkty, aby pozbyć się niestrawności, owrzodzenia, bólu żeber i nieregularnego jedzenia.

Masuj ten punkt, aby pozbyć się niestrawności i wielu problemów zdrowotnych. Ten punkt znajduje się w końcowej części klatki piersiowej tuż pod żebrem. Masuj ten punkt przez 5 minut każdego dnia.

Podziel się tym poradnikiem z przyjaciółmi i znajomymi.