Strona głównaZdrowieCierpisz z powodu refluksu? - Ten domowy napój rozwiąże Twój problem!

Cierpisz z powodu refluksu? – Ten domowy napój rozwiąże Twój problem!


Przepływ kwasu żołądkowego do przełyku jest bardzo nieprzyjemnym uczuciem. Objawia się kwaśny smakiem w tylnej części jamy ustnej lub odczuwamy pieczenie w klatce piersiowej, czyli tak zwana zgaga.

Zgaga jest najczęstszym objawem refluksu kwasu. Inne objawy to zwracanie pokarmu, trudności z połykaniem, kaszel, świszczący oddech i ból w klatce piersiowej, szczególnie podczas leżenia w nocy.

Utrata nadmiaru masy ciała może pomóc w tym problemie. Staraj się jeść mniejsze posiłki i unikać pokarmów, które wywołują zgagę, jak smażone lub tłuste potrawy, a także słodycze, także unikanie alkoholu i nikotyny może pomóc.

Składniki:


– 1 ziemniak, średniej wielkości

– 1 jabłko

Sposób użycia:

Po pierwsze obierz ziemniaka i zetrzyj go, następnie przecedź sok z ziemniaka przy użyciu gazy lub bawełnianej szmatki i przelej do szklanki. Wykonaj tę samą procedurę w przypadku jabłka.Wymieszaj oba soki razem i pij tą mieszaninę 2 razy dziennie, 1 godzinę przed posiłkami. Zauważysz pozytywne rezultaty bardzo szybko! Twój refluks zniknie w mgnieniu oka!Sprawdź To!  Zmieszaj 3 składniki, uzyskasz grube, mocne włosy w krótkim czasie!

loading...
loading...
Sprawdź To!  Co to jest szkorbut, objawy, przyczyny, zdjęcia i leczenie
>