Strona głównaZdrowieCo dzieje się w domach, w których rośnie aloes – chroni mieszkańców...

Co dzieje się w domach, w których rośnie aloes – chroni mieszkańców przed chorobami!

Zwykły domowy aloes stojący skromnie na parapecie to w rzeczywistości niesamowita roślina, o dużej energii, która uratuje mieszkańców domu przed chorobami, zazdrosnymi ludźmi i nieszczęściami.

Ta bezpretensjonalna roślina może zachwycać swoją obecnością przez bardzo długi czas, nawet 100 lat lub dłużej. Dlatego są one często dziedziczone z pokolenia na pokolenie i stają się czymś w rodzaju talizmanu dla rodziny.

Zdrowie

Aloes jest symbolem uzdrowienia i oczyszczenia. Dlatego warto go umieścić w pomieszczeniu, w którym przebywa chory. Uważa się, że aloes może nawet pomóc w długotrwałej depresji, ponieważ światło i ciepło zawarte w tej roślinie są z czasem przekazywane osobie, a choroba może ustąpić.

Co więcej, w ogóle nie ma znaczenia, jaki rozmiar i wiek ma ta niesamowita roślina. Aloes pomoże swoją obecnością, nie jest konieczne, aby miał duże wymiary.

Aloes często stosowany jest już od dawna jako środek łagodzący silny ból i przyspieszający gojenie się ran. W dawnych czasach suszone liście aloesu były używane jako talizman, zawieszano je na szyi pacjenta.


Uważano również, że jeśli liście dorosłego aloesu zaczną wysychać, a systematyczność jego podlewania i jakość gleby nie uległy zmianie, w domu lub mieszkaniu wydarzy się coś bardzo złego.

Wiara i miłość

Aloes to symbol bogini Wenus. Dlatego uważa się, że roślina nadaje piękno, świeżość i wzmacnia romantyczne relacje między ludźmi. Jest nawet sekwencja działań, które młoda dziewczyna musiała wykonać, aby przyciągnąć miłość do swojego życia:NIE PRZEGAP!  Jak odetkać ucho? Przyczyny i najlepsze sposoby na zatkane ucho.
NIE PRZEGAP!  Cynamon i liście laurowe pomagającą schudnąć w krótkim czasie
  • Zerwij 13 liści z silnej i dojrzałej rośliny aloesu.
  • Mentalnie poproś roślinę o przebaczenie.
  • Umieść liście w ciemnym, czystym miejscu na 12 dni.
  • 13 dnia weź liście aloesu i spal je.
  • Rozsyp popiół w pobliżu progu domu ukochanej osoby.

Na wesele w niektórych krajach zwyczajowo wręcza się aloes zamiast klasycznych bukietów. Nowożeńcy sadzą go w dogodnym miejscu. Uważa się, że dopóki rośnie i rozwija się, ich małżeństwo będzie trwało i nic mu nie zagraża!

Kwitnący aloes w domu

W domu aloes kwitnie bardzo rzadko. Ale jeśli roślina kwitnie, uważa się, że dom ma bardzo dobrą energię i odpowiednią aurę do pełnego rozwoju. Rozwój rodziny, związku, rozwoju duchowego lub zawodowego.

Jeśli np. chcesz wiedzieć, jak długo ta pozytywna aura będzie trwała, wystarczy policzyć płatki na jednym kwiatku. Liczba będzie oznaczać liczbę pomyślnych lat.

Nawet miejsce, w którym postawisz doniczkę z aloesem, ma znaczenie. Strona wschodnia zapowiada normalizację relacji w rodzinie, zapobieganie kłótniom i konfliktom, a także zapewnia harmonię finansową. Jeśli aloes stanie po stronie południowej, jego właściciele wkrótce mogą spodziewać się poprawy w życiu osobistym lub pojawienia się nowych romantycznych uczuć dla wybranej osoby.

W pomieszczeniu, w którym postawiono doniczkę z aloesem oddychanie stało się znacznie łatwiejsze, lepiej jest w nim pracować i odpoczywać.Sól I olej: mieszanka lecznicza usuwająca ból stawów i kości

Wiele osób cierpi na zapalenie kości co ma poważne konsekwencje zdrowotne, ale nie jest niemożliwe do wyleczenia. Poniższy przepis gwarantuje pozbycie się bólu i...

Lekarstwo, które niszczy poważne choroby, w tym raka

Dzięki niesamowitemu połączeniu sody oczyszczonej i miodu odzyskasz  zdrowie i wyleczysz wiele chorób, w tym raka. Może to być niezwykła kombinacja dla Twojego organizmu,...

Czosnek, ocet jabłkowy i miód – kombinacja, która leczy wiele chorób

Połączenie czosnku, miodu i octu jabłkowego jest wyjątkowo skutecznym sposobem leczenia różnych chorób i problemów zdrowotnych. Mieszanka ta została wykorzystana w leczeniu przeziębień, zakażeń,...

Odkryj naturalne sposoby oczyszczania nerek

Nerki to narządy znajdujące się w pobliżu środkowej części pleców, pod żebrami.Są częścią układu moczowego i chociaż są tylko wielkości pięści, życie byłoby bez...

Napoje, które oczyszczą krew z toksyn i cholesterolu

Twoja krew może zostać zanieczyszczona z wielu powodów: 
NIE PRZEGAP!  To ustabilizuje ciśnienie krwi oraz obniży poziom cholesterolu
nagromadzenia toksyn z powodu niewłaściwego funkcjonowania oczyszczających narządów, takich jak nerki, wątroba lub jelita, zła dieta pełna...

Roślina ta rośnie wszędzie, ale mało kto wie, że zapobiega nowotworom

Sproszkowane liście tej rośliny są często wykorzystywane w medycynie, a jej owoce można spożywać surowe albo gotowane. Białe morwy pochodzą z Chin, zostały one sprowadzone do Stanów Zjednoczonych w...