Strona głównaZdrowieCudowny lek na grypę i przeziębienie, szybko poczujesz się lepiej

Cudowny lek na grypę i przeziębienie, szybko poczujesz się lepiej

Kaszel i przeziębienie mogą być uważane za drobne problemy zdrowotne, ale jeśli nie są leczone na czas mogą stać się drażniącymi i niebezpiecznymi chorobami. 

Suchy kaszel może być szczególnie irytujący, ponieważ sprawia, że ​​czujesz się nieswojo i nie można właściwie skoncentrować się na codziennych czynnościach.

Przedstawiamy Państwu niesamowity domowy środek, który pomoże nie tylko walczyć z przeziębieniem i grypą, ale także zwiększy odporność organizmu. Ten środek składa się tylko z 3 składników: miodu, soku z cytryny i cebuli.


Cebula ma wspaniałe właściwości przeciwzapalne, a także działa jako naturalny antybiotyk.

Miód ma właściwości przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe i jest idealny na podrażnione gardło.Cytryna wspiera naturalne mechanizmy obronne organizmu i jest bogata w witaminę C . Sok z cytryny minimalizuje ilość flegmy.

Składniki:

    • Sok z 1 cytryny


Zobacz też


    • 2 łyżki miodu
    • 1 cebula
  • 2 szklanki wody

Przygotowanie:


Najpierw zagotuj wodę, potnij cebulę w małe kawałki, wrzuć do wody i gotuj jeszcze przez około 15 minut. Następnie odstaw garnek i pozwól mu ostygnąć przez około 10 minut.

Dodaj miód, dobrze wymieszaj, a następnie dodaj sok z cytryny.

Czytaj także:  Nie wydawaj pieniędzy na leki obniżające poziom cholesterolu lub nadciśnienie - Spróbuj tego domowego sposobu!

Stosowanie:

Spożywaj ten potężny napój 3 razy dziennie, a w krótkim czasie będziesz zaskoczony wynikami.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły