Cynamon i liście laurowe pomagającą schudnąć w krótkim czasie

Jak dobrze wiemy nie ma takiego czegoś jak czarodziejska mikstura pomagająca nam schudnąć w kilka dni. Proces odchudzania wymaga stworzenia równowagi między żywnością jaką spożywamy, a aktywnością fizyczną i w tym przypadku pomoże nam mieszanka, którą Wam przedstawimy.

Napar z cynamonu i liści laurowych to aromatyczny napój, który sprzyja trawieniu i pozwala uniknąć problemów związanych z gazami i najważniejszą rzeczą jest to, że daje nam uczucie sytości dzięki czemu nie będziemy podjadać między posiłkami.

Zarówno cynamon i wawrzyn słyną ze swoich właściwości antyseptycznych i moczopędnych. Picie szklanki tej mieszanki po każdym posiłku będzie pomagać w procesie trawienia, usunie wzdęcia i zgagę, a także zapobiegnie infekcji układu moczowego.

Mieszanka ta dodatkowo dostarczy naszemu organizmowi witaminę A, C, B oraz minerały, takie jak wapń, potas, mangan magnez, miedź, żelazo i cynk.

Liście laurowe pozwalają wyeliminować toksyny, które przyczyniają się do zmniejszenia stężenia kwasu moczowego, jak również wysoki poziom cukru we krwi, a po połączeniu z cynamonem także zadbają o nasze krążenia i wątrobę oraz przyspieszą metabolizm, aby szybciej spalić tłuszcz.

Jak należy przygotować go?

Składniki:

-1 litr wody
-Dwie laski cynamonu
-5 liści laurowych

Przygotowanie:

Doprowadź wodę do wrzenia i w tym momencie dodaj do niej cynamon i liście laurowe, gotuj przez około 10 minut, a następnie pozostaw pod przykryciem przez 30 minut.

Odcedź i przelej do szklanego naczynia.

Spożywanie:

Należy pić jedną szklankę na czczo i jedną po każdym posiłku.

Uwaga: Należy pamiętać, że każdej diecie powinno towarzyszyć zrównoważone odżywianie i aktywność fizyczna.

Ostrzeżenie: nie spożywają ten naparu dłużej niż 1 miesiąc.