Strona głównaZdrowieLekarze potwierdzili: czerwona cebula robi cuda dla tarczycy

Lekarze potwierdzili: czerwona cebula robi cuda dla tarczycy

Problemy z tarczycą dotykają około 200 milionów ludzi na świecie, jak informuje Swiatowa Fundacja ds. Tarczycy. 

Tybetańska herbata – wykorzystaj wszystkie korzyści zdrowotne imbiru

Regularne spożywanie imbiru zwiększa odporność organizmu zimą, warto go też wykorzystać w przypadku przewlekłego wyczerpania i zmęczenia. Imbir jest zalecany jako środek zapobiegawczy przeciwko przeziębieniu, zapaleniu...

Istnieją różne metody leczenia i leki na zaburzenia tarczycy, jednak jeśli problemy te nie są leczone mogą prowadzić do poważnych konsekwencji,

powikłań w innych częściach ciała. Z tego powodu z przyjemnością przedstawiamy nowatorskie odkrycie dotyczące leczenia chorób tarczycy.

Igor Knjazkin, uznany lekarz z Sankt Petersburga, Rosja twierdzi, że znalazł lek na zaburzenia tarczycy. Ten niesamowity lek składa się tylko z jednego składnika, a mianowicie z czerwonej cebuli.

Czerwona cebula może zapewnić prawdziwy wzrost zdrowia każdemu. Zawiera silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne i przeciwrakowe. Ponadto jest bogata w witaminy i minerały, w tym tiaminę, kwas foliowy, magnez, mangan, wapń oraz witaminy C, K i B6.Odżywia i oczyszcza skórę, niszczy bakterie i zarazki i ma kwas fosforowy, co jest bardzo korzystne. Dzięki niedawnemu odkryciu możemy dodać, że są one niezwykle pomocne w leczeniu chorób tarczycy.

Następujący naturalny środek poprawi znacznie funkcjonowanie tarczycy.Zapalenie gruczołu tarczycowego

Zabieg ten należy wykonać przed pójściem spać. Przekrój czerwoną cebulę na dwie połówki i delikatnie masuj kark, wykonując okrężne ruchy. Skoncentruj się na obszarze, w którym znajduje się tarczyca.

Nie myj szyi po zabiegu i pozwól, aby związki uwolnione z cebuli wchłaniały się przez całą noc. Sok z czerwonej cebuli pobudzi pracę tarczycy.

Jak widać leczenie jest bardzo proste. Niemniej jednak jeśli nie spróbujesz nie zobaczysz jak efektywna jest w rzeczywistości.


10 najlepszych korzyści zdrowotnych jabłek

Jabłka to jedne z najczęściej uprawianych owoców na świecie. Istnieje około 7500 odmian, które można spożywać na surowo, w pieczonych deserach i potrawach, w postaci sałatek lub...

Wypróbuj to leczenie i sprawdź jakie niesamowite efekty może przynieść Ci czerwona cebula.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły