Strona głównaZdrowieCzęść ciała, którą myjesz jako pierwszą ukazuje jakim jesteś!

Część ciała, którą myjesz jako pierwszą ukazuje jakim jesteś!

Wszyscy wiemy, że codzienna kąpiel jest ważną częścią naszej higieny, ale czy kiedykolwiek przypuszczaliście, że od jakiej części ciała zaczynasz mycie może ukazywać jakiego rodzaju osobami jesteście!

Włosy

Są to ludzie utalentowani,  lubią marzyć, dożą do osiągnięcia tego marzenia, a co najważniejsze z czasem przekształcają je w rzeczywistości.

Pomimo faktu, że nie mają wystarczająco dużo cierpliwości są zawsze gotowi do pracy bez wytchnienia, aby spełnić swoje życzenia i pragnienia.

Pieniądze nie są ich priorytetem, lubią przebywać w towarzystwie intelektualistów i kreatywnych ludzi, czyli taki jakim sami są.

W stosunku do swoich partnerów są namiętni i gotowi do zaspokojenia ich potrzeb w każdym aspekcie.

Klatka piersiowa, brzuch

Lubią osiągać jak najlepsze wyniki w pracy i w życiu prywatny oraz świętować sukces, radzą sobie z rozczarowaniem i zapamiętują to, aby w przyszłości nie popełniać podobnych błędów,  lubią szczerość i nie plotkują o innych osobach.

Starają się wspierać swojego partnera oraz są mu wierni, myślą o wspólnej przyszłości.  Lubią leniuchować, ale są też bardzo spontaniczni i cierpliwi.

Pachy

Są osobami godnymi zaufania i towarzyskimi, lubią pomagać innym szczególnie kiedy widzą, że dana osoba jest pracowita.

Trudno zdobyć ich zaufanie przez co trudno jest im znaleźć partnera, zawsze czekają na 1-szy ruch.

Twarz

Dla tych ludzi pieniądze są bardzo ważne, dlatego dużo czasu poświęcają pracy, aby odnieść sukces w biznesie, otaczają się osobami, z którymi warto współpracować. Uczucia innych osób ich nie interesują, najważniejsza jest ich własna osoba.

Żyją w swoim własnym świecie, dlatego są uważani przez innych za egocentryków. Starają się być niezależni od swoich partnerów, a czasem nawet chcą dominować w związku.

Ramiona

Nigdy nie ukazują emocji, ponieważ nie lubią pokazywać swoich słabości. Są samotnikami, a chwile spędzone z dala od ludzi to najlepszy moment na uzupełnienie energii, to wiąże się również z tym, że nie lubią pracować w zespołach.

Nie proszą o pomoc, a swoje problemy zostawiają samym sobie, na przyjaciół wybierają osoby godne zaufania i starają się, aby byli oni na zawsze.

Nie obnoszą się pieniędzmi i prestiżem, w miłości są wierni, idealnym partnerem będzie osoba, która jako 1-szą część ciała myje pachy.

Zobacz Też: