Ten domowy przepis niszczy dnę. Wystarczy tylko kilka składników.

Dna moczanowa jest bardzo częstym problemem, który może dotknąć osoby w każdym wieku i różnej płci, choć zwykle dzieje się tak u osób w średnim i starszym wieku. 

rwa kulszowa

To bolesny problem, który pojawia się w wyniku krystalizacji kwasu moczowego w stawach. Poziom kwasu moczowego wzrasta z biegiem lat, a sytuacja się pogarsza wraz z wiekiem, więc możliwe jest, że masz już ten problem, ale nie zauważyłeś go, dopóki sytuacja się nie pogorsz.

W normalnym ciele kwas moczowy zostaje przefiltrowany przez mocz, ale gdy nerki nie działają prawidłowo, jego produkcja zostaje zwiększona, a nasz organizm nie może przefiltrować go. Prowadzi to do powstawania kryształów moczanu, które gromadzą się w stawach – sytuacja, która prowadzi do zapalenia i bólu – atak dny moczanowej.

Osoby cierpiące na tę chorobę zwykle zwykle przyjmują leki i pigułki, ale nie zdają sobie sprawy, że przyroda oferuje nam znacznie lepsze lekarstwo, które nie ma żadnych niepożądanych efektów ubocznych i daje niesamowite rezultaty. Przepis, który mamy zamiar pokazać, jest w 100% naturalny i niezwykle skuteczny przeciwko dnie, wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami i pić codziennie. Wszystkie składniki mają silne właściwości lecznicze i przeciwzapalne. Oto przepis: 

Składniki:

-jeden ananas 
-1 do 2 łyżeczek sproszkowanej kurkumy 
-2 do 3 łyżeczek sproszkowanego imbiru, 
lub 1 cm ze świeżego korzenia imbiru 
-jeden kubek kwaśnego soku wiśniowego

Przygotowanie:

Weź ananasa pokrój go na małe kawałki i umieść w mikserze. Ddodaj 1 szklankę kwaśnego soku z wiśni. Dodaj kurkumę i imbir, dokładnie wymieszaj i włóż mieszaninę do lodówki na 10 dni. Następnie zacznij codziennie spożywać mieszankę, dodaj miód, jeśli chcesz nieco ją osłodzić! 


loading...
loading...

TOP ARTYKUŁY