Dna moczanowa jest bardzo częstym problemem, który może dotknąć osoby w każdym wieku i różnej płci, choć zwykle dzieje się tak u osób w średnim i starszym wieku. 

rwa kulszowa

To bolesny problem, który pojawia się w wyniku krystalizacji kwasu moczowego w stawach. Poziom kwasu moczowego wzrasta z biegiem lat, a sytuacja się pogarsza wraz z wiekiem, więc możliwe jest, że masz już ten problem, ale nie zauważyłeś go, dopóki sytuacja się nie pogorsz.
RANKING SPALACZY TŁUSZCZU. Zobacz co pomoże Ci szybko schudnąć!

W normalnym ciele kwas moczowy zostaje przefiltrowany przez mocz, ale gdy nerki nie działają prawidłowo, jego produkcja zostaje zwiększona, a nasz organizm nie może przefiltrować go. Prowadzi to do powstawania kryształów moczanu, które gromadzą się w stawach – sytuacja, która prowadzi do zapalenia i bólu – atak dny moczanowej.

Osoby cierpiące na tę chorobę zwykle zwykle przyjmują leki i pigułki, ale nie zdają sobie sprawy, że przyroda oferuje nam znacznie lepsze lekarstwo, które nie ma żadnych niepożądanych efektów ubocznych i daje niesamowite rezultaty. Przepis, który mamy zamiar pokazać, jest w 100% naturalny i niezwykle skuteczny przeciwko dnie, wystarczy postępować zgodnie z naszymi instrukcjami i pić codziennie. Wszystkie składniki mają silne właściwości lecznicze i przeciwzapalne. Oto przepis: 

Składniki:-jeden ananas 
-1 do 2 łyżeczek sproszkowanej kurkumy 
-2 do 3 łyżeczek sproszkowanego imbiru, 
lub 1 cm ze świeżego korzenia imbiru 
-jeden kubek kwaśnego soku wiśniowego

Przygotowanie:

Weź ananasa pokrój go na małe kawałki i umieść w mikserze. Ddodaj 1 szklankę kwaśnego soku z wiśni. Dodaj kurkumę i imbir, dokładnie wymieszaj i włóż mieszaninę do lodówki na 10 dni. Następnie zacznij codziennie spożywać mieszankę, dodaj miód, jeśli chcesz nieco ją osłodzić! 


RANKING SPALACZY TŁUSZCZU. Zobacz co pomoże Ci szybko schudnąć!

loading...
loading...

Aktualizacja: 7 lutego 2019