Herbata z brzozy – naturalne lekarstwo na kamienie nerkowe

Ta wspaniała herbata z brzozy oferuje naturalne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwpasożytnicze, które pomagają organizmowi szybko i efektywnie pokonać infekcję.

Redukuje negatywne efekt, który spowodowane są przez gorączkę. Ta wspaniała herbata zawiera również witaminę C, ważny składnik odżywczy do budowania układu odpornościowego.

[quads id=8]

Jako środek moczopędny brzozowa herbata okazuje się być doskonałym naturalnym lekarstwem wspomagającym nerki i pęcherz moczowy. Przez zwiększenie częstotliwości oddawania moczu, brzozowa herbata pomaga wypłukać toksyny, odpady i nadmiaru płynów z organizmu.

[quads id=10]

Zalecana jest również w przypadku rozpuszczania kamieni nerkowych i pozbycia się ich w sposób bezbolesny.

[quads id=9]

Najlepsze efekty otrzymamy kiedy będziemy robić napar z liści zebranych przez nas samych

[quads id=5]

Liście najlepiej zbierać wiosną i wczesnym latem, gdy mają jeszcze świeży jasny zielony kolor. Można je wykorzystać do zaparzenia herbaty zaraz po zebraniu lub ususzyć w celu późniejszego wykorzystania.

[quads id=4]

Przygotowanie i spożywanie:

Chcąc zrobić herbatę należy użyć 4 lub 5 liści na filiżankę lub kubek, należy je zalać wrzącą wodą i odstawić do zaparzenia na 5 do 10 minut.

[quads id=3]

Wypijaj kubek brzozowej herbaty maksymalnie trzy lub cztery razy na dobę.

[quads id=7]

Uwaga: Zanim zdecydujesz się pić herbatę brzozową należy skonsultować się z lekarzem, czy nie ma żadnych przeciwwskazań.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: