HomeZdrowieImbirowy środek na ból...

Imbirowy środek na ból stawów

Wiele osób cierpi na bóle stawów jest to ból, z którym zazwyczaj trzeba się uporać. Istnieją pewne środki, które mogą pomóc złagodzić ból i poprawić życie. Dziś dostarczymy ci środek na bazie imbiru.

Imbirowy środek na ból stawów

Ból stawu

Czy można wyleczyć ból stawów?  Niestety do dziś nie ma lekarstwa na ból stawów, ale można go uśmierzyć, abyś mógł żyć lepiej.  Zapalenie stawów, artroza lub reumatyzm są częstymi zjawiskami, które zmuszają Cię do przyjmowania leków przeciwzapalnych, które mogą mieć pewne negatywne długoterminowe skutki, szczególnie na nerki i wątrobę.

Jak już zapewne wiesz łączą one ze sobą kości i umożliwiają ruch i elastyczność. Są one również pokryte chrząstką , tkanką, którą można odbudować przy odpowiednim odżywianiu. Dlaczego jest tak, że niektórzy z nas cierpią na bóle stawów?  W niektórych przypadkach jest to genetyczne lub wynika z ich niszczenia w czasie, niewielkich ilości kolagenu, utraty odporności, infekcji, uszkodzeń lub nawet nieznanych przyczyn, które powodują ten powszechny problem.

Sprawdź to ➡ ➡  Nałożyła ocet jabłkowy na twarz, wynik jest NIESAMOWITY!

Naprawdę zachęcamy do wizyty u lekarza, gdy pojawia się problem bólu stawów. Jednak w niektórych przypadkach możesz wypróbować następujące proste rozwiązanie.

Imbirowy lek na ból stawów…

Imbir to roślina o silnych właściwościach leczniczych. Jest on stosowany od wieków i jest szczególnie znany ze swoich właściwości trawiennych i zdolności do zmniejszania bólu i stanu zapalnego spowodowanego zapaleniem stawów.  Jaki jest sekret? Zawiera składnik zwany jako gingerol.

Prestiżowy Uniwersytet Johna Hopkinsa przeprowadził również badanie, w którym stwierdzono, że związki imbiru tłumią zapalne substancje chemiczne na tyle, że nie potrzebujesz przyjmować leków z apteki.

Jak przygotować imbirowy środek na ból stawów…

  • Łyżka świeżego rozdrobnionego imbiru
  • Szklanka wody
  • Dwie łyżeczki miodu
  • Trochę cynamonu

Niektóre z naszych innych artykułów mówiły już o wspaniałych właściwościach, jakie cynamon i miód mogą zaoferować, by zwalczyć ból. Jeśli połączysz je wszystkie razem, powstanie potężne przeciwzapalne rozwiązanie.  Dodaj trochę imbiru do mieszanki, a usuniesz ten ból.  Zawsze lepiej jest dla zdrowia, aby skorzystać z tych naturalnych alternatyw.

Wystarczy zrobić imbirową herbatę ziołową i dodać trochę miodu i posypać cynamonem.  To doskonały sposób na rozpoczęcie dnia.


ZOBACZ TAKŻE