Strona głównaZdrowieNie każdy z nas ma tą linię na dłoni - zobacz co...

Nie każdy z nas ma tą linię na dłoni – zobacz co to znaczy

Jeśli chodzi o linie na dłoniach nie wszyscy ludzie są tacy sami. Oprócz czterech głównych linii, niektórzy ludzie mają krótką linię łukową pod ich środkowym i serdecznym palcu. Jest powszechnie znana jako pas miłości Wenus.


Linia ta jest zwykle związana z osobami, które są bardzo wrażliwe i bardzo ciężko przeżywają problemy miłosne.

Jeżeli linia ta tworzy okrąg możesz mieć problemy w relacjach partnerskich, natomiast kiedy tworzy półkole oznacza to, że problemy miłosne zostaną przezwyciężone, ale często będą występować w Twoim życiu.

Linia serca – poznaj jakim jesteś człowiekiem

1) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są inteligentne, ambitne i niezależne, łatwo dokonują właściwej oceny i decyzji. Często jednak są egoistyczne, materialistyczne. Łatwo się komunikują i przezwyciężają życiowe problemy.

2) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są taktowne, uprzejme i godne zaufania. Jednak wszystko w życiu przeżywają zbyt emocjonalnie, przez co często popadają w kłopoty.

3) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są zadowolone ze swojego życia, nie zależy im czy są singlami czy też mają partnerów, odnajdują się z każdej sytuacji.

4) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są cierpliwi, opiekuńczy, spokojni, serdeczni i pełni dobrych intencji.

Naturalna chińska mikstura na obniżenie cholesterolu

Cholesterol jest rodzajem tłuszczu (jest również znany jako lipid), którego organizm potrzebuje, aby funkcjonować na optymalnym poziomie. Jednak obecnie coraz częściej pojawia się problem, że...


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły