Strona głównaZdrowieNie każdy z nas ma tą linię na dłoni - zobacz co...

Nie każdy z nas ma tą linię na dłoni – zobacz co to znaczy

Jeśli chodzi o linie na dłoniach nie wszyscy ludzie są tacy sami. Oprócz czterech głównych linii, niektórzy ludzie mają krótką linię łukową pod ich środkowym i serdecznym palcu. Jest powszechnie znana jako pas miłości Wenus.


Linia ta jest zwykle związana z osobami, które są bardzo wrażliwe i bardzo ciężko przeżywają problemy miłosne.

Jeżeli linia ta tworzy okrąg możesz mieć problemy w relacjach partnerskich, natomiast kiedy tworzy półkole oznacza to, że problemy miłosne zostaną przezwyciężone, ale często będą występować w Twoim życiu.

Linia serca – poznaj jakim jesteś człowiekiem

1) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są inteligentne, ambitne i niezależne, łatwo dokonują właściwej oceny i decyzji. Często jednak są egoistyczne, materialistyczne. Łatwo się komunikują i przezwyciężają życiowe problemy.

2) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są taktowne, uprzejme i godne zaufania. Jednak wszystko w życiu przeżywają zbyt emocjonalnie, przez co często popadają w kłopoty.

3) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są zadowolone ze swojego życia, nie zależy im czy są singlami czy też mają partnerów, odnajdują się z każdej sytuacji.

4) Osoby, u których linia serca kończy się w tym miejscu są cierpliwi, opiekuńczy, spokojni, serdeczni i pełni dobrych intencji.

Zobacz Też: