Strona głównaZdrowieKoktajl zapobiegający przewlekłemu bólowi stawów

Koktajl zapobiegający przewlekłemu bólowi stawów

Kolana są bardzo ważną częścią twojego ciała, ponieważ wspierają twoją wagę i dzięki nim możesz się poruszać. Ból kolan występuje z różnych powodów, a jednym z nich są niewygodne buty.

Jeśli lubisz nosić wąskie buty to ścięgna są prawdopodobnie ściśnięte lub obolałe. Dlatego musisz co jakiś czas je zdejmować i rozprostować nogi.

Pogoda nie jest przyczyną jak myślisz, ale twoje niewygodne buty. Ból może również pojawić się w biodrach i kręgosłupie. Chodzenie boso jest 1000 razy lepsze niż chodzenie w ulubionych butach.

Ból w kolanach pojawia się zwykle nagle, a nacisk na wiązadła i ścięgna tylko go pogarsza. Ból kolana jest zwykle powszechny u osób otyłych, ponieważ kolana są przeciążone nadmiarem kilogramów.

Czasami poważne obrażenia mogą powodować ból, który wymaga specjalnych zabiegów, a nawet operacji. Ten naturalny przepis może pomóc w walce z ciężkim i nagłym bólem kolana.

Składniki tego przepisu zawierają silne właściwości przeciwzapalne, które doskonale nadają się dla więzadeł i ścięgien.

Są również bogate w krzem, witaminę C, magnez i bromelainę. Ten smaczny i niesamowity napój sprawi, że będziesz silniejszy, pełen energii i będziesz w stanie przetrwać cały dzień.

Składniki:

  • 1 szklanka płatków owsianych
  • 1 szklanka wody (250 ml)
  • 2 szklanki ananasa
  • 40 g miodu
  • 40 g migdałów, zmiażdżone
  • 7 g proszku cynamonowego
  • 1 szklanka świeżego soku pomarańczowego

Przygotowanie:

Gotuj płatki owsiane przez kilka minut. Następnie dodaj filiżankę świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego.

Połącz kawałki ananasa, migdały, cynamon i miód razem. Następnie dodaj płatki owsiane do mieszanki. Mieszaj, aż otrzymasz jednolitą konystencję.

Na koniec dodaj kostki lodu i możesz cieszyć się wspaniałym koktajlem wspomagającym stawy!

Ciągłe zmęczenie nie jest normalne. Przyczyna może być groźna dla naszego życia!

Ciągłe zmęczenie jest bardzo nieprzyjemne. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Problemy mogą dotyczyć brakujących składników odżywczych i braku snu. Zmęczenie jest ważne dla organizmu. Jest to...

Możesz również bezpośrednio połączyć wszystkie składniki razem, ale po ugotowaniu płatki owsiane będą smaczniejsze. Ty wybierasz, która opcja jest dla ciebie lepsza.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły