Strona głównaZdrowieKoniec z retencją płynów i obrzękiem, zastosuj ten żel

Koniec z retencją płynów i obrzękiem, zastosuj ten żel

Czy Twoje nogi są ociężałe? Nagle czujesz mrowienie w nogach? Czy pierścionki, które jeszcze wczoraj były luźne na palcach teraz nie chcą z nich zejść? Możesz mieć problem z zatrzymaniem płynów w organizmie.

Często w upalne dni, długo stojąc lub spędzając wiele godzin w pozycji siedzącej może wystąpić obrzęk nóg.

Zatrzymanie płynów występuje także w przypadku niezdrowego jedzenia i zbyt słonej żywności lub gdy nasze ciało nie jest wystarczająco nawilżone.

Aby poprawić przepływ krwi, złagodzić zapalenie nóg, pozbyć się obrzęku zalecamy ten środek domowy, który sprawi, że poczujesz się znacznie lepiej.

Składniki:

– 50 g żelu aloesowego
– 10 kropli miętowego olejku eterycznego
– 5 kropli olejku z eukaliptusa

– 1 łyżeczka gliceryny lub oliwy z oliwek
– 5 kropli olejku kamforowego

Przygotowanie:

W garnku rozpuszczamy glicerynę wraz z olejkami eterycznymi i po ich połączeniu dodajemy pozostałe składniki. Zdjąć z ognia i ostudzić. Umieść żel w szklanym słoju z pokrywką i umieść w zamrażarce.

Stosowanie:

Nałóż na nogi w każdej chwili kiedy tylko chcesz, dodatkowo rób to wieczorem, gdy skończysz ze wszystkimi zajęciami i możesz się zrelaksować,warto też się położyć i ułożyć nogi powyżej ciała, poprawi to krążenie i zmniejszyć stan zapalny

Ten orzeźwiający żel penetruje skórę, a wszystkie jego właściwości lecznicze działają w sposób, który zrelaksuje Twoją skórę i pozbawi ciężkości i zmęczenia.

Olej z eukaliptusa rozluźnia mięśnie w tym samym czasie, gdy olej kamforowy i miętowy pomaga w przepływie krwi.

Zobacz Też: