Koniec z bakteriami żołądkowymi, figi wygrają z nimi wojnę

Walka z nadmiarem bakterii żołądkowych to często długa droga. Oczywiście problemy te można leczyć, jednak leczenie często wiąże się z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi.

O wiele lepiej nie wpadać w ten stan. Kiedy tak się stanie, możesz najpierw wypróbować bezpieczną naturalną recepturę.

Recepta na bakterie żołądkowe

Możesz łatwo przygotować ten popularny przepis. Potrzebujesz tylko dwóch składników. Największym minusem jest długi czas dojrzewania, ale nawet to można obejść.

Czego będziesz potrzebować?

  • Figi
  • oliwa z oliwek.

Procedura przygotowania przepisu:

Pokrój figi na ćwiartki i umieść w szklanym słoiku. Teraz zalej figi dobrej jakości oliwą z oliwek i zakręć słoik. Odstaw słoik w ciemne miejsce na 40 dni.

Każdego ranka na pusty żołądek weź kawałek figi i jedną łyżeczkę oliwy z oliwek. Jeśli nie możesz odczekać 40 dni, to możesz zacząć spożywać je po 7 dniach. Efekt będzie łagodniejszy, ale nadal pozytywny.

Inne zalecenia przeciw bakteriom żołądkowym

Aby wyleczyć się na dobre i przywrócić harmonię żołądkowi, konieczne będzie dostosowanie diety. Żadnych ostrych przypraw, żadnych smażonych ani tłustych potraw.

Jedz gotowane lub gotowane na parze potrawy. Włącz do swojej diety figi i oliwki, które mają pozytywny wpływ na trawienie.

Na co jeszcze pomagają figi w oleju?

Figi marynowane w oliwie z oliwek są zalecane przede wszystkim przeciwko bakteriom żołądkowym. Lek ten ma jednak inny pozytywny wpływ na zdrowie.

Na przykład wspiera zdrowie jelit, chroni przed zaparciami i hemoroidami, ale często zgłaszane są również pozytywne komentarze w stanach takich jak zapalenie oskrzeli i astma.

Jakie są Twoje doświadczenia z działaniem fig? Pochwal się nam w komentarzu na facebooku!