Strona głównaZdrowieNa miesiąc przed atakiem serca, twoje ciało będzie wysyłało Ci znaki

Na miesiąc przed atakiem serca, twoje ciało będzie wysyłało Ci znaki

Wszyscy posiadamy skłonność do zatrzymania krążenia. Jest to główne powikłanie w obecnym świecie, który powstaje pod wpływem stresującego trybu życia, złej diety lub braku snu, te kluczowe czynniki prowadzą do zawału serca.

Jak rozpoznać zawał serca miesiąc prędzej

Zmęczenie

[quads id=8]

Nasze tętnice są zwężone przez nagromadzony tłuszcz, więc serce otrzymuje mniej krwi. Powoduje to, że praca układu sercowo-naczyniowego jest obciążona, co jest jednym z objawów, czujemy się ospali i zmęczeni.

Duszność

[quads id=10]

Jeśli twoje serce nie posiada wystarczającej ilości krwi, płuca nie mogą uzyskać wystarczającej ilości tlenu. Są to dwa systemy niezależne od siebie, nie mogą bez siebie działać. Jeśli masz problemy z oddychaniem, należy udać się do lekarza jak najszybciej.

Osłabienie mięśni

[quads id=9]

Mając zbyt mało krwi w tętnicach, mięśnie nie otrzymują wystarczająco dużo tlenu i składników odżywczych. Jeśli czujesz się słabszy niż normalnie bez wyraźnego powodu, być może Twój układ krążenia ma problemy.

Zimny pot i zawroty głowy

[quads id=5]

Jest to bardzo niebezpieczne, gdyż nie dostarczamy wystarczającej ilości krwi do mózgu. Jeśli czujesz kropelki zimnego potu na czole lub masz częste zawroty głowy nie należy lekceważyć tych objawów.

Ucisk na klatkę piersiową

[quads id=7]

Jeśli masz stały uciski lub bardzo silny ból w klatce piersiowej może to być znak, że coś złego się wydarzy. Musisz przygotować się na ewentualny atak serca.

Częste przeziębienia, grypa

[quads id=4]

Jeśli od czasu do czasu i bez wyraźnego powodu masz objawy grypy, może to oznaczać, że zawał nadchodzi. Wiele osób, które doznały ataku mówią, że czuły niewytłumaczalne objawy grypy, przeziębienia.

Zobacz Też: