Strona głównaZdrowieJak oczyścić ciało z toksyn poprzez moczenie stóp. Kliknij i zobacz.

Jak oczyścić ciało z toksyn poprzez moczenie stóp. Kliknij i zobacz.

Stopy mogą odzwierciedlać nasze wewnętrzne narządy, dzięki temu można przeprowadzić detoksykację (oczyszczanie organizmu).

Choroby przewlekłe stają się coraz bardziej widoczne w populacji ludzkiej, a wszystko to związane jest przez prowadzony dzisiejszy styl życia.

Są one bardziej niż kiedykolwiek obecne, ponieważ organizm reaguje w ten sposób na toksyny znajdujące się w naszym otoczeniu, jak i samym organizmie.


Do przeprowadzenia tego zabiegu musimy używać ciepłej wody, aby otworzyć pory i soli, która jest używana jako środek przeciwzapalny.


Jony są absorbowane przez stopy i dzięki temu zaczyna się naturalny proces oczyszczania organizmu z toksyn.


Zobacz też


Korzystanie z tej lub innych metod detoksykacji przyczynia się do tego, że nasze zdrowie będzie na wyższym poziomie, a tym samym uwolnimy się od przewlekłych chorób.

Skompletuj następujące składniki, aby przygotować własną recepturę oczyszczania, w której oprócz detoksykacji ciała poprzez  stopy można cieszyć się dobrą i odprężającą kąpielą. Możesz nawet przeprowadzić ten zabieg na całym ciele, umieszczając wszystkie składniki w wannie.

Składniki:


Czytaj także:  Zwalczaj żylaki za pomocą octu jabłkowego i zielonych pomidorów

-1/2 szklanki soli  Epsom
-1/4 szklanki soli morskiej
-1/4 szklanki sody oczyszczonej-
-olejki eteryczne (opcjonalnie)
-1/2 szklanka octu jabłkowego

Przygotowanie:


W misce wrzącej wody umieść wszystkie składniki (bez octu jabłkowego) i pozwól im się rozpuścić. Następnie odczekaj, aż woda będzie letnia i dodaj ocet jabłkowy oraz olejki eteryczne. Zanurz w tak przygotowanej mieszance swoje nogi na pół godziny.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły