Tani, a jednocześnie tak skuteczny. Może zniszczyć wszystkie kamienie nerkowe w ciągu kilku dni

Ta żywność pomoże Ci całkowicie zniszczyć wszystkie kamienie nerkowe w ciągu zaledwie kilku dni. Jednocześnie jest bardzo tani i można go znaleźć w absolutnie każdym sklepie.

Kamienie nerkowe to irytujący problem, który może znacznie zakłócić codzienne życie i spowodować rozdzierający ból.

Jeśli Tobie też to przeszkadza lub po prostu chcesz się przed tym uchronić, nie musisz sięgać po leki pełne chemii czy inne komercyjne środki, które często  kosztują mnóstwo pieniędzy i nie zawsze działają tak, jak powinny.

Dużo lepiej poradzisz sobie ze zwykłą kaszą jaglaną, która oferuje szereg korzyści zdrowotnych, a jej spożywanie nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Naturalny środek możesz przygotować w ciągu zaledwie kilku minut. 

Proso a zdrowie człowieka 

Proso to niedrogi pokarm, który świetnie nadaje się do leczenia kamieni nerkowych, ale ogólnie oferuje również szereg innych korzyści zdrowotnych, w tym ochronę serca i wspomaganie trawienia.

Zboże to było wykorzystywane głównie w  medycynie tradycyjnej do tej metody leczenia, gdzie jego moc została odkryta tysiące lat temu.

Już wtedy zwolenniczki tego kierunku wiedziały, że doskonale oczyszcza nerki, usuwa kamienie z dróg moczowych i pęcherza, a jednocześnie znacznie zmniejsza ryzyko rozwoju typowych dla kobiet chorób i stanów zapalnych pęcherza. 

Sprawdź to ➡ ➡  Gotuj cytryny wieczorem i pij ten płyn rano… Będziesz zaskoczony efektami!

Oprócz tego jest to także jedno z najpopularniejszych zbóż, które dodatkowo charakteryzuje się dużą wartością odżywczą, a dzięki zawartym w nim składnikom – niesamowitymi właściwościami leczniczymi.

Aby wyciągnąć z niego jak najwięcej, wystarczy przygotować  kaszę jaglaną według prostego przepisu , który nie zajmie dużo czasu, a można go wykorzystać na wiele sposobów.

Już po kilku dniach będziesz mogła spodziewać się pozytywnych zmian, ponieważ działa bardzo szybko i pozostawia organizm całkowicie oczyszczony. 

Prosty przepis na przygotowanie kaszy jaglanej 

Weź 200 gramów (1 filiżanka) tych płatków, opłucz je ciepłą wodą, a następnie włóż do dużego pojemnika, około trzech litrów

 Następnie zalej w dwóch trzecich gorącą przegotowaną wodą,  przykryj pojemnik i zawiń w coś ciepłego, a następnie odstaw na noc.

Rano zauważysz, że płyn w pojemniku jest biały i nieprzejrzysty, czyli dokładnie taki lek, jaki chcesz otrzymać na leczenie kamieni nerkowych.

Dlatego po prostu przelej go do innej miski lub butelki, a następnie pij przez cały dzień, w dowolnej ilości i kiedy tylko masz na to ochotę. 

Nie wyrzucaj jednak kaszy jaglanej i zamiast tego ugotuj ją w zdrową owsiankę, którą możesz zjeść na śniadanie.

Sprawdź to ➡ ➡  Co się stanie, jeśli codziennie zjesz trochę cynamonu na pusty żołądek?

Do tego będziesz potrzebować tylko 1 szklanki płatków i 3 szklanek wody, w której gotujesz przez 15 minut.

Dla najlepszych efektów  pić powyższy płyn przez 10 do 15 dni  – po tym czasie wszystkie kamienie rozpuszczą się i wydalą z moczem, pozostawiając ciało pięknie czyste i odnowione.

Dodatkowo włączając do swojej diety proso, uzyskasz świetną profilaktykę przed tym problemem. Inne jego zalety to: 

  • Obniżenie wysokiego ciśnienia krwi, a tym samym mniejsze ryzyko rozwoju chorób serca, takich jak zawał mięśnia sercowego. 
  • Jest doskonałym źródłem białka roślinnego, witamin z grupy B, zwłaszcza niacyny, kwasu foliowego i B6.
  • Zawiera żelazo, wapń, potas, magnez, miedź i cynk.
  • Nie zawiera glutenu, dlatego jest odpowiedni także dla osób cierpiących na celiakię lub inne formy alergii na pszenicę.
  • Błonnik zawarty w prosu pomaga regulować wydalanie soli żółciowych, które w nadmiarze prowadzą do tworzenia się kamieni.
  • Spowalnia także wchłanianie cukrów w jelitach, przez co ich poziom we krwi stopniowo wzrasta.

ZOBACZ TAKŻE