Mrożone cytryny – zwalcz złośliwe nowotwory w organizmie

Sok z cytryny jest ogólnie korzystny w okresie letnim jako orzeźwiający napój. Cytryna jest dość popularna jako składnik aktywny w wielu domowych środkach przydatnych do wyleczenia danej choroby. Jest ona powszechnie stosowana w leczeniu skóry, pomaga utrzymać zdrowe włosy i białe zęby.

7

Cytryna jest bogatym źródłem antyoksydantów i składników odżywczych, które pobudzają nasz organizm do prawidłowego funkcjonowania. Odgrywa również ważną rolę, aby stymulować funkcje wątroby i wzmacniać system odpornościowy. Zmniejsza działanie wolnych rodników, które z kolei zapobiegają rozwojowi chorób.

[quads id=10]

Najciekawszym faktem, który pojawił się po ostatnich badaniach przewiduje, że skórka cytryny zawiera więcej składników odżywczych w stosunku do miąższu. Olejki eteryczne i związki antyoksydacyjne skórki z cytryny są korzystne w walce z rakiem.

[quads id=8]

Terapia przeciwnowotworowa – mrożone cytryny

Cytryna posiada właściwości antybiotyczne i przeciwwirusowe, które ograniczają działalność mikroorganizmów i dlatego zwalcza infekcję, jak również zapobiega chorobie. Jest również naukowo udowodnione, że cytryny stosuje się do leczenia wysokiego ciśnienia krwi, zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego.

[quads id=9]

Jednak najważniejsze korzyści płynące z cytryny odkryto w najnowszych badaniach, przeciwnowotworowe działanie cytryny jest bardziej korzystne niż chemioterapia. Zabieg przy użyciu cytryn ma selektywne działanie, które tylko niszczy komórki rakowe i pozostawia nienaruszone komórki zdrowe. Tak więc leczenie to przezwycięża wadę chemioterapii. Cytryny również zapewniają zasadowe środowisko w organizmie, dzięki czemu zapobiegają rozprzestrzenianiu się raka.

Sprawdź to ➡ ➡  Połącz jabłka, marchewkę i buraki. Ten sok pomaga w różnych chorobach

Kwas cytrynowy znaleziony w cytrynach jest do 10 000 razy bardziej wydajny niż lek o nazwie Adriamycyna, który jest używany na całym świecie do walki z rakiem.

[quads id=5]

 

Związki zawarte w cytrynach są bardzo korzystne w leczeniu:

  • białaczki,
  • raka jelita grubego,
  • raka prostaty,
  • raka trzustki,
  • raka piersi
  • raka wątroby.

Jak korzystać z mrożonych cytryn?

[quads id=4]

Skórka z cytryny jest bardziej korzystna niż sok z cytryny, spożycie całej cytryny jest zalecane w leczeniu raka. Najlepszym sposobem, aby spożywać całą cytrynę to postać mrożona.

Zobacz jak można użyć mrożonych cytryn jako lekarstwa do leczenia raka. Wykonaj podane czynności

  1. Najpierw oczyść dokładnie cytrynę. Umyj ją w wodzie z sodą oczyszczoną.
  2. Teraz umieść całą cytrynę w zamrażarce.
  3. Gdy cytryna jest właściwie zamrożona, wyjmij ją i zetrzyj w całości (razem ze skórką i miąższem).
  4. Teraz już wystarczy dodać ją do różnych napojów i posiłków.

Spożycie soku z cytryny jest również korzystne dla zdrowia, ale w przypadku leczenia nowotworów regularne spożycie skórki z cytryny jest bardziej skuteczne.

Skórka jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy i limonoidów, które są odpowiedzialne za ograniczenie i wyeliminowanie nowotworów złośliwych.

Sprawdź to ➡ ➡  Prawdziwy Eliksir Zdrowia: Połączenie Czosnku z Alkoholem

[quads id=7]

Jak Skutecznie walczyć z rakiem używając cytryn?

[quads id=3]

Będziesz zaskoczony tym, że regularne spożywanie całej cytryny może zmniejszyć niektóre rodzaje nowotworów nawet o 50%, zgodnie z ostatnio przeprowadzonymi badaniami przez Australian Commonwealth i Research Organization.

Zaleca się spożywanie 150 g mrożonych cytryn tygodniowo w zapobieganiu raka. Czy to nie wspaniałe, że całe cytryny mogą zmniejszyć ryzyko zagrażające życiu.


ZOBACZ TAKŻE