Strona głównaZdrowieTen napój odblokuje twoje tętnice i chroni przed chorobami serca

Ten napój odblokuje twoje tętnice i chroni przed chorobami serca

Wysoki poziom cholesterolu i zatkane tętnice są bardzo powszechnym problemem na całym świecie, co jest dość niepokojące. Warunki te są główną przyczyną różnych problemów sercowo-naczyniowych, a nawet mogą prowadzić do udaru i zawału serca. 

To może się zdarzyć osobom w każdym wieku i u każdej płci, młodym i starym. Najgorsze jest to, że główną przyczyną zatkania tętnic i wysokiego poziomu cholesterolu LDL jest złe odżywianie i niezdrowa dieta.

Zobacz co się dzieje z Twoim ciałem, kiedy pijesz każdego dnia 1 piwo

Nie od dziś wiadomo, że spożywanie dużych ilości piwa może zaszkodzić naszemu zdrowiu, a nawet możemy się od niego uzależnić, ale według przeprowadzonych badania warto...

Wszyscy jemy zbyt dużo przetworzonej żywności, pełnej niezdrowych tłuszczów i rafinowanych cukrów i nieświadomie szkodzimy swojemu organizmowi.

Te szkodliwe substancje trafiają do naszych tętnic i powodując blokady, które ostatecznie prowadzą do udarów i ataków serca.

Zdaniem ekspertów nadmierne palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, brak ruchu, otyłość, duży obwód w talii, niedoczynność tarczycy i cukrzyca to czynniki, które znacznie zwiększają ryzyko wystąpienia tego schorzenia, a jeśli chcesz zapobiegać chorobom sercowo-naczyniowym, musisz zacząć interesować się zdrowszym trybem życia.Istnieją jednak pewne czynniki genetyczne, które są poza kontrolą i nie ma nic, co można z nimi zrobić, poza próbą pozostania tak zdrowym, jak to tylko możliwe.

Utrzymywanie tętnic wolnych od zablokowania jest kluczowe, ponieważ gdy płytka gromadzi się na wewnętrznych ścianach, tętnice zostają zatkane i hamują przepływ krwi.Można odblokować tętnice i zachować zdrowie, postępując zgodnie z naszymi przydatnymi wskazówkami.

W tym artykule podzielimy się z Tobą receptą na niesamowity domowy napój, który pomoże Ci odblokować tętnice i ochronić Cię przed chorobami układu krążenia.

Wystarczy tylko jedna filiżanka tego napoju, a poczujesz niesamowite rezultaty. Będziesz odświeżony i pełen energii.

Przygotowanie jest naprawdę proste i wszystko, czego potrzebujesz, to kilka łatwo dostępnych składników i 5 minut twojego czasu.


Oto czego potrzebujesz:

2 łyżeczki świeżo startego imbiru

1 szklanka umytych rodzynek

4 łyżeczki zielonej herbaty

1 l wody

2 łyżeczki miodu


Przygotowanie:

Weź średniej wielkości garnek i dodaj jedną szklankę umytych rodzynek. Dodaj trochę wody i gotuj na małym ogniu.

Po 10 minutach odłóż na bok i dodaj zieloną herbatę, miód i dwie łyżeczki świeżo startego imbiru.

Gdy skończysz, nałóż pokrywkę garnka i zawiń go w ciepłą wełnianą szmatkę. Pozostaw na noc na co najmniej 8 godzin i odcedź płyn rano.

Dawkowanie :

Pij 150-200 ml tego napoju, dwa razy dziennie, przed posiłkiem, a wkrótce zauważysz wspaniałe rezultaty.

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego ten środek jest tak skuteczny wobec zatkanych tętnic.

Jeśli nie wiesz, rodzynki zawierają zarówno błonnik rozpuszczalny, jak i nierozpuszczalny, potas i przeciwutleniacze, które są bardzo korzystne dla Twojego serca. 

Depresja: objawy, znaki ostrzegawcze, typy i komplikacje

Depresja to zaburzenie nastroju, które powoduje uporczywe uczucie smutku i utraty zainteresowania. Nazywana również poważną depresją lub depresją kliniczną, wpływa na to, jak się...

Błonnik pomaga również w wydzielaniu żółci i stymulują spalanie cholesterolu.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły