NASIONA WINOGRON SĄ BARDZIEJ WYDAJNE NIŻ CHEMIOTERAPIA

Stwierdzono, że nasiona winogron mogą być o wiele bardziej skuteczniejsze niż chemioterapia, jeśli chodzi o walkę z rakiem.

Co więcej nasiona te nie powodują żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do chemioterapii, która może spowodować poważne uszkodzenie innych układów w twoim ciele.

Ostatnie badania przeprowadzone w Centrum Badań nad Rakiem w Colorado ujawniły, że ekstrakt z pestek winogron może zapobiec rozwojowi i rozprzestrzenianiu się raka. W niektórych przypadkach może nawet wyeliminować chorobę.

Naukowcy z Colorado potwierdzili, że nasiona winogron mogą działać na kilka mutacji i zmian komórkowych, zapobiegając rozprzestrzenianiu się raka w organizmie.

Oprócz raka, ten silny ekstrakt może również zapobiegać i leczyć inne choroby. Może również zminimalizować ryzyko udaru i zawału serca, wzmocnić słabe i delikatne naczynia włosowate oraz poprawić przepływ krwi.

Jest uważany za doskonałe uzupełnienie praktycznie wszystkich powikłań sercowo-naczyniowych, w tym żylaków, mrowienia kończyn, cukrzycy, niektórych przypadków impotencji, skurczów nóg i drętwienia.

Podobnie pestki winogron są wykorzystywane w przypadkach zaćmy i plamek gałki ocznej. Niektóre badania potwierdziły również, że spożywanie 300 mg ekstraktu z pestek winogron dziennie przez dwa miesiące może złagodzić zmęczenie oczu spowodowane pracą z komputerem.

Podobnie może złagodzić objawy alergii, ponieważ ma zdolność zapobiegania uwalnianiu substancji powodujących objawy.

Oto doskonały sposób na wykorzystanie nasion winogron w celu uzyskania wielu korzyści zdrowotnych:

Składniki:

  • szklanka pestek winogron
  • ręcznik papierowy
  • szklany słoik (z pokrywką)

Przygotowanie:

Umyj nasiona, następnie zaabsorbuj wodę ręcznikiem papierowym i wysusz nasiona przez 3 dni. Następnie zmiel je, włóż do szklanego słoja i przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu.

Stosowanie:

Dodaj łyżeczkę tego środka do szklanki soku lub wody, dobrze wymieszaj i wypij. Należy to robić 2-3 razy dziennie przez 3 miesiące. Następnie należy zrobić przerwę przez jeden miesiąc przed wznowieniem leczenia.

PODOBNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

POPULARNE ARTYKUŁY

Skuteczny sposób niszczenia kamieni żółciowych nawet w ciągu 24 godzin

Kamienie żółciowe są utwardzonymi nagromadzeniami płynów trawiennych, które tworzą się w drogach żółciowych. Objawy kamieni żółciowych są różne i zwykle ludzie nie są świadomi...

Prawie zmarł na atak serca, napój ten pomógł mu oczyścić tętnice

Miażdżyca jest niezwykle poważnym problemem. Powoduje ona, że nasze tętnice są zasłonięte przez akumulację tłuszczu, w wyniku tego przepływ krwi w organizmie jest utrudniony.Ten problem może prowadzić...

[VIDEO] Wielki skandal! Chcieli zakłócić egzaminy, puszczali odgłosy świń i krów z megafonu!

Obecnie w naszym kraju odbywają się egzaminy na koniec gimnazjum. W tym czasie dzieci powinny w spokoju je rozwiązywać, jednak nie wszyscy się z...

Co to jest schizofrenia? Zobacz czym się objawia i jak ją leczyć.

Schizofrenia dotyka każdego roku około 2,2 miliona ludzi. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat schizofrenii, w tym sposoby leczenia.Co to jest schizofrenia? Schizofrenia jest poważnym...

Najsilniejszy zabójca cellulitu: wymieszaj te dwa składniki.

Powtórz ten proces trzy razy w tygodniu, a nie będziesz wstydziła się zdjąć ubrań na plaży czy też na basenie.Obecnie na rynku istnieje wiele środków,...

NADCIŚNIENIE? OCHRONIĄ SIĘ PRZED TYM CICHYM ZABÓJCĄ

Nadciśnienie tętnicze lub jak to woli wysokie ciśnienie krwi jest częstym schorzeniem, które jeśli nie jest leczone może doprowadzić do zawału serca, niewydolności nerek...