Strona główna Zdrowie NASIONA WINOGRON SĄ BARDZIEJ WYDAJNE NIŻ CHEMIOTERAPIA

NASIONA WINOGRON SĄ BARDZIEJ WYDAJNE NIŻ CHEMIOTERAPIA

Stwierdzono, że nasiona winogron mogą być o wiele bardziej skuteczniejsze niż chemioterapia, jeśli chodzi o walkę z rakiem.

Co więcej nasiona te nie powodują żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do chemioterapii, która może spowodować poważne uszkodzenie innych układów w twoim ciele.

Ostatnie badania przeprowadzone w Centrum Badań nad Rakiem w Colorado ujawniły, że ekstrakt z pestek winogron może zapobiec rozwojowi i rozprzestrzenianiu się raka. W niektórych przypadkach może nawet wyeliminować chorobę.

Naukowcy z Colorado potwierdzili, że nasiona winogron mogą działać na kilka mutacji i zmian komórkowych, zapobiegając rozprzestrzenianiu się raka w organizmie.

Oprócz raka, ten silny ekstrakt może również zapobiegać i leczyć inne choroby. Może również zminimalizować ryzyko udaru i zawału serca, wzmocnić słabe i delikatne naczynia włosowate oraz poprawić przepływ krwi.

Jest uważany za doskonałe uzupełnienie praktycznie wszystkich powikłań sercowo-naczyniowych, w tym żylaków, mrowienia kończyn, cukrzycy, niektórych przypadków impotencji, skurczów nóg i drętwienia.

Podobnie pestki winogron są wykorzystywane w przypadkach zaćmy i plamek gałki ocznej. Niektóre badania potwierdziły również, że spożywanie 300 mg ekstraktu z pestek winogron dziennie przez dwa miesiące może złagodzić zmęczenie oczu spowodowane pracą z komputerem.

Podobnie może złagodzić objawy alergii, ponieważ ma zdolność zapobiegania uwalnianiu substancji powodujących objawy.

Oto doskonały sposób na wykorzystanie nasion winogron w celu uzyskania wielu korzyści zdrowotnych:

Składniki:

  • szklanka pestek winogron
  • ręcznik papierowy
  • szklany słoik (z pokrywką)

Przygotowanie:

Umyj nasiona, następnie zaabsorbuj wodę ręcznikiem papierowym i wysusz nasiona przez 3 dni. Następnie zmiel je, włóż do szklanego słoja i przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu.

Stosowanie:

Dodaj łyżeczkę tego środka do szklanki soku lub wody, dobrze wymieszaj i wypij. Należy to robić 2-3 razy dziennie przez 3 miesiące. Następnie należy zrobić przerwę przez jeden miesiąc przed wznowieniem leczenia.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Ocet jabłkowy to naturalny produkt, który od wieków był używany w wielu celach terapeutycznych. Chociaż jego przydatność w kuchni jest prawdopodobnie najbardziej znana wiele kultur...
Kiedy ktoś zauważy guzek na szyi może się zaniepokoić. W końcu pierwszą rzeczą, która zwykle przychodzi na myśl jest rak. Istnieje jednak wiele przyczyn...
Mówią, że oczy są oknem duszy. W dzisiejszych czasach niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja wzroku w celu poprawy widzenia. Oczywiste problemy ze wzrokiem mogą być...
Czy masz  żylaki  i chcesz się dowiedzieć, jak się ich pozbyć lub zmniejszyć ich widoczność? Bolesne i nieestetyczne żylaki są często spowodowane przez genetykę lub pewne codzienne nawyki i...
Sok z imbiru jest doskonałym rozwiązaniem do ​​usunięcia nadmiaru tłuszczu z organizmu w krótkim czasie, a co najważniejsze jest bardziej skuteczny niż leki lub odżywki pełne...