Strona głównaZdrowieNASIONA WINOGRON SĄ BARDZIEJ WYDAJNE NIŻ CHEMIOTERAPIA

NASIONA WINOGRON SĄ BARDZIEJ WYDAJNE NIŻ CHEMIOTERAPIA

Stwierdzono, że nasiona winogron mogą być o wiele bardziej skuteczniejsze niż chemioterapia, jeśli chodzi o walkę z rakiem.

Co więcej nasiona te nie powodują żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do chemioterapii, która może spowodować poważne uszkodzenie innych układów w twoim ciele.

Ostatnie badania przeprowadzone w Centrum Badań nad Rakiem w Colorado ujawniły, że ekstrakt z pestek winogron może zapobiec rozwojowi i rozprzestrzenianiu się raka. W niektórych przypadkach może nawet wyeliminować chorobę.

Naukowcy z Colorado potwierdzili, że nasiona winogron mogą działać na kilka mutacji i zmian komórkowych, zapobiegając rozprzestrzenianiu się raka w organizmie.

Oprócz raka, ten silny ekstrakt może również zapobiegać i leczyć inne choroby. Może również zminimalizować ryzyko udaru i zawału serca, wzmocnić słabe i delikatne naczynia włosowate oraz poprawić przepływ krwi.

Jest uważany za doskonałe uzupełnienie praktycznie wszystkich powikłań sercowo-naczyniowych, w tym żylaków, mrowienia kończyn, cukrzycy, niektórych przypadków impotencji, skurczów nóg i drętwienia.


Podobnie pestki winogron są wykorzystywane w przypadkach zaćmy i plamek gałki ocznej. Niektóre badania potwierdziły również, że spożywanie 300 mg ekstraktu z pestek winogron dziennie przez dwa miesiące może złagodzić zmęczenie oczu spowodowane pracą z komputerem.

Podobnie może złagodzić objawy alergii, ponieważ ma zdolność zapobiegania uwalnianiu substancji powodujących objawy.

Oto doskonały sposób na wykorzystanie nasion winogron w celu uzyskania wielu korzyści zdrowotnych:

NIE PRZEGAP!  Jak przygotować cynamonową herbatę, która pomoże szybko schudnąć

Składniki:  • szklanka pestek winogron
  • ręcznik papierowy
  • szklany słoik (z pokrywką)

Przygotowanie:

Umyj nasiona, następnie zaabsorbuj wodę ręcznikiem papierowym i wysusz nasiona przez 3 dni. Następnie zmiel je, włóż do szklanego słoja i przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscu.

NIE PRZEGAP!  Jak przygotować cynamonową herbatę, która pomoże szybko schudnąć

Stosowanie:

Dodaj łyżeczkę tego środka do szklanki soku lub wody, dobrze wymieszaj i wypij. Należy to robić 2-3 razy dziennie przez 3 miesiące. Następnie należy zrobić przerwę przez jeden miesiąc przed wznowieniem leczenia.Pij ten napój kiedy masz problemy z tarczycą i brakuje Ci jodu

Napój ten z powodzeniem leczy problemy powiązane z tarczycą w przypadku niedoboru jodu. Jedna dawka napoju dziennie szybko pomoże zapomnieć Ci o tym problemie. Składniki: - 1...

Szkarlatyna: przyczyny, objawy, leczenie i komplikacje

Szkarlatyna zwana również płonicą jest infekcją, która charakteryzuje się jasnoczerwoną wysypką na ciele, zwykle towarzyszy jej wysoka gorączka i ból gardła. Te same bakterie,...

Zwalcz zapalenie żołądka dzięki temu łatwemu naturalnemu lekarstwu

Twój żołądek jest pokryty warstwą komórek znanych jako błona śluzowa żołądka. Jej zadaniem jest ochrona przed uszkodzeniami spowodowanymi sokami żołądkowymi. Ten środek zabezpieczający staje na przeszkodzie powstawaniu owrzodzeń. Jednocześnie...

To jest powód, dla którego powinno pić się 4 filiżanki kawy dziennie (nr 2 jest moim ulubionym!)

Mimo że kawa nie jest powszechnie uważana za zdrowy napój, kawa zawiera kilka ważnych związków organicznych i składników odżywczych, w tym witaminy z grupy...

Miód, ocet i herbata: cudowny napar o niezliczonych właściwościach

Herbata, ocet i miód to najbardziej zalecane naturalne środki, głównie ze względu na ich wspaniałe korzyści zdrowotne. Dlatego jeśli przygotujemy napar, który łączy te trzy składniki...

Ten składnik spożywczy to sposób na zapobieganie rakowi żołądka!

Jedną z najgroźniejszych form nowotworów złośliwych jest rak żołądka. Czy wiesz, że spożywając regularnie tylko jeden składnik można się przed nim ustrzec?
NIE PRZEGAP!  Syrop z mniszka lekarskiego – przysmak, który oczyszcza krew i chroni wątrobę
Ten magiczny składnik...