Naukowiec ujawnia, że ​​brokuły odwracają uszkodzenia od cukrzycy!

Wraz ze wspaniałym smakiem brokuły są znane z niezliczonych korzyści jakie zapewniają ludzkiemu ciału. Mają mało kalorii, ale są bogate w niezbędne witaminy i minerały, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

Regularne spożywanie brokułów może odwrócić uszkodzenia spowodowane cukrzycą naczyń krwionośnych serca.

Jak wszyscy wiemy cukrzyca, jeśli nie jest kontrolowana może poważnie wpłynąć na zdrowie naczyń krwionośnych, zwłaszcza tych prowadzących do mózgu.

Korzyści te wynikają z obfitości sulforafanu w brokułach, związku stymulującego produkcję enzymów chroniących naczynia krwionośne.

Cukrzyca jest powszechną chorobą, która dotyka około 5% europejczyków. Jest to stan, który trwa całe życie i objawia się wysokim poziomem cukru we krwi.

Istnieją dwa rodzaje cukrzycy:

Cukrzyca typu I – organizm nie wytwarza insuliny, ponieważ układ odpornościowy niszczy komórki wytwarzające insulinę.

Cukrzyca typu II – jest to częstszy stan, w którym organizm nie wykorzystuje insuliny we właściwy sposób.

Istnieje jednak naturalne leczenie cukrzycy odkryte przez amerykańskiego odkrywcę dr. Andersona. Upewnij się, że stosujesz 7-dniową dietę oczyszczającą wątrobę przed podjęciem tego naturalnego leczenia.

To leczenie brokułami trwa 21 dni i powinno być praktykowane codziennie. Każdego ranka gotuj litr wody i 300-500 gramów brokułów przez 5 minut.

Pij połowę płynu rano na czczo, a drugą połowę wieczorem. Na obiad zjedz brokuły z łyżeczką cynamonu.

Występujące w tym procesie związki zapewniają znaczne obniżenie poziomu cukru we krwi.