Niezwykły płyn odmienia życie, to TAJNA BROŃ dla doskonałego zdrowia.

Nawet coś tak prostego jak ziemniaki, może być bardzo korzystne dla zdrowia i leczenia niektórych dolegliwości.

Następnym razem, gdy będziesz mieć gorączkę, zrób sobie skarpetkę ziemniaczaną.

Ziemniaki to bardzo popularne danie, które można przygotować na tysiące sposobów. Są wdzięcznym składnikiem, który prawie każdy ma w swojej kuchni.

Oprócz tego, że ziemniaki są bardzo smaczne, są również korzystne dla zdrowia. Są ważnym źródłem witaminy C i odgrywają ważną rolę w detoksykacji i alkalizacji organizmu.

Picie soku z surowych ziemniaków jest zalecane przy niektórych problemach zdrowotnych.

Używanie ziemniaków jako użytecznego leku

Oprócz ziemniaków bogatych w witaminę C, tarte surowe ziemniaki były używane od setek lat jako środek obniżający gorączkę.

Nakładano je na stopy, przykrywano woreczkiem lub zakładano na nie skarpetę i czekano, aż wyschną.

Następnie zastępowano je nową porcją startych ziemniaków. Najlepiej było zostawić je na stopach na noc lub do momentu ustąpienia gorączki, która zwykle cudem bardzo szybko ustępowała.

Następnym razem, gdy będziesz mieć wysoką temperaturę lub gorączkę, wypróbuj tę babciną radę.

Sok z surowych ziemniaków

Sok z surowych ziemniaków polecany jest również przy bólach żołądka lub wrzodach. Przyjmować 1 dl codziennie rano przed posiłkami przez 2 tygodnie.

Sok z czerwonych ziemniaków jest szczególnie dobry na refluks żołądkowy. Chociaż jego smak może Cię nie ekscytować, pamiętaj, że doświadczenie pokazało, że picie soku z surowych ziemniaków poprawia krążenie krwi, obniża poziom cukru we krwi u diabetyków.

Sprawia również, że ​​skóra staje się bardziej zdrowa i bardziej elastyczna oraz usuwa egzemy, przebarwienia i wysypki.

Jeśli twoje ciało zatrzymuje płyny, sok z surowych ziemniaków może uleczyć opuchnięte kostki i usunąć cienie pod oczami.

Dwutygodniowa kuracja to doskonały sposób na detoksykację organizmu i utratę wagi przy jednoczesnym zapewnieniu niezbędnej dawki witaminy C.