Strona głównaZdrowieObniż poziom złego cholesterolu stosując 3-składnikową mieszankę

Obniż poziom złego cholesterolu stosując 3-składnikową mieszankę

Korzyści zdrowotne wynikające z tego naturalnego przepisu są niezaprzeczalne. Po pierwsze jest to połączenie 3 super zdrowych składników, które połączone razem mogą poprawić twoje zdrowie na kilku poziomach.

Podstawowym celem tego przepisu jest leczenie i zapobieganie zatkaniu tętnic, stan znany jako stwardnienie tętnic wraz z regulacją poziomu cholesterolu we krwi.

Ponadto wzmacnia układ odpornościowy zapobiegając infekcjom. Pobudza także detoksykację wątroby i wydzielanie enzymów wątrobowych, zmniejsza negatywne działanie wolnych rodników w organizmie, a także zwiększa poziom energii zmniejszając w ten sposób zmęczenie.

Ponieważ głównym składnikiem tego przepisu jest czosnek, niektórzy mogą uważać, że jego ostry zapach trochę zniechęca do stosowania tego preparatu. Jednak czosnek tutaj występuje w połączeniu z cytryną i wodą, a jego silny zapach jest całkowicie zneutralizowany.

Składniki:

  • 4 duże ząbki czosnku
  • 4 cytryny (nieobrane)
  • Korzeń imbiru o długości 1-1,5 cm lub 2 łyżki proszku imbirowego
  • 2 l oczyszczonej wody

Przygotowanie:

Dokładnie umyć cytryny. Jeśli nie używasz organicznych cytryn zostaw je na kilka godzin w mieszaninie wody i octu jabłkowego. Pokrój cytryny, obierz czosnek i wymieszaj z imbirem.

Umieść mieszaninę w rondlu i dodaj 2 l wody, doprowadź do wrzenia. Zdejmij z ognia i ostudź. Odcedź mieszaninę za pomocą gazy i przechowuj w szklanych butelkach.

Spożywanie:

Codziennie weź jedną szklankę (250 ml) co najmniej 2 godziny przed posiłkiem. Bardzo ważne jest picie tego na pusty żołądek.

Przechowuj w lodówce i dobrze wstrząsnij przed użyciem.

Całe leczenie trwa 3 tygodnie i wymaga regularnego codziennego spożywania. Po zabiegu należy zrobić tygodniowa przerwę, a następnie powtórzyć leczenie.

Zobacz Też: