Strona główna Zdrowie Obniż poziom złego cholesterolu stosując 3-składnikową mieszankę

Obniż poziom złego cholesterolu stosując 3-składnikową mieszankę

Korzyści zdrowotne wynikające z tego naturalnego przepisu są niezaprzeczalne. Po pierwsze jest to połączenie 3 super zdrowych składników, które połączone razem mogą poprawić twoje zdrowie na kilku poziomach.

Podstawowym celem tego przepisu jest leczenie i zapobieganie zatkaniu tętnic, stan znany jako stwardnienie tętnic wraz z regulacją poziomu cholesterolu we krwi.

Ponadto wzmacnia układ odpornościowy zapobiegając infekcjom. Pobudza także detoksykację wątroby i wydzielanie enzymów wątrobowych, zmniejsza negatywne działanie wolnych rodników w organizmie, a także zwiększa poziom energii zmniejszając w ten sposób zmęczenie.

Ponieważ głównym składnikiem tego przepisu jest czosnek, niektórzy mogą uważać, że jego ostry zapach trochę zniechęca do stosowania tego preparatu. Jednak czosnek tutaj występuje w połączeniu z cytryną i wodą, a jego silny zapach jest całkowicie zneutralizowany.

Składniki:

  • 4 duże ząbki czosnku
  • 4 cytryny (nieobrane)
  • Korzeń imbiru o długości 1-1,5 cm lub 2 łyżki proszku imbirowego
  • 2 l oczyszczonej wody

Przygotowanie:

Dokładnie umyć cytryny. Jeśli nie używasz organicznych cytryn zostaw je na kilka godzin w mieszaninie wody i octu jabłkowego. Pokrój cytryny, obierz czosnek i wymieszaj z imbirem.

Umieść mieszaninę w rondlu i dodaj 2 l wody, doprowadź do wrzenia. Zdejmij z ognia i ostudź. Odcedź mieszaninę za pomocą gazy i przechowuj w szklanych butelkach.

Spożywanie:

Codziennie weź jedną szklankę (250 ml) co najmniej 2 godziny przed posiłkiem. Bardzo ważne jest picie tego na pusty żołądek.

Przechowuj w lodówce i dobrze wstrząsnij przed użyciem.

Całe leczenie trwa 3 tygodnie i wymaga regularnego codziennego spożywania. Po zabiegu należy zrobić tygodniowa przerwę, a następnie powtórzyć leczenie.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Faktem jest, że wiele ludzi na całym świecie często spożywa Ibuprofen (jego nazwa handlowa to Advil), aby złagodzić ból głowy lub ból w plecach. Mimo, że...
Pomimo tego, że jest jednym z najbardziej korzystnych dla zdrowia korzeni na planecie, imbir może również wywoływać szereg skutków ubocznych, szczególnie jeśli jest spożywany...
Pozbądź się płynów w naturalny sposób dzięki środkom moczopędnym takim jak ananas, ogórek i skrzyp polny. Dowiedz się poniżej co mogą zdziałać dla twojego ciała...
Wrastający paznokieć pojawia się, gdy róg lub krawędź twoich paznokci zaczyna rosnąć w otaczającej skórze. Może to powodować ból, zaczerwienienie i obrzęk. Stan ten występuje bardzo...
Oba składniki tej receptury, cynamon i miód zostały już wiele razy wykorzystane do przygotowania różnych kombinacji środków zaradczych. Co więcej razem, były one wykorzystywane w...