Strona głównaZdrowieOczyść naczynia krwionośne za pomocą jednej szklanki tego napoju

Oczyść naczynia krwionośne za pomocą jednej szklanki tego napoju

Powstawanie płytki w tętnicach jest pierwszą oznaką miażdżycy, stanu zagrażającego życiu, który poważnie zwiększa ryzyko niewydolności serca lub udaru. 

Imbir to naturalny środek na różne problemy zdrowotne

Imbir jest powszechnie używany w kuchni do różnych smacznych dań. Jednak ostatnio ludzie zaczynają go używać jako naturalny środek na różne problemy zdrowotne, w tym nudności,...

Obkurcza naczynia krwionośne, utrudniając w ten sposób prawidłowy przepływ krwi do mózgu i serca.

Płytka  zwykle gromadzi się w wyniku wysokiego poziomu triglicerydów we krwi i cholesterolu LDL. Wczesne wykrywanie i szybkie działanie są niezbędne do skutecznego leczenia i przetrwania.

Medycyna naturalna zaleca kilka niezwykle korzystnych metod leczenia, aby poradzić sobie z tym schorzeniem. Jedna z najskuteczniejszych naturalnych metod przeciwko namnażaniu się płytki wykorzystują nasiona kozieradki. Niesamowite korzyści zdrowotne, jakie zapewniają te nasiona, szczególnie w odniesieniu do obniżania poziomu cholesterolu LDL, zostały potwierdzone naukowo.Z jednej strony nasiona kozieradki są bogatym źródłem błonnika, który zapobiega wchłanianiu cholesterolu. Ponadto rozpuszczalny błonnik zwiększa lepkość strawionego pokarmu, hamując nadprodukcję kwasu żółciowego. Nasiona te są bardzo korzystne dla eliminacji toksyn z organizmu oprócz bycia najbardziej skuteczny naturalnym oczyszczaczem.Istnieją dwa zalecane sposoby użycia nasion kozieradki do oczyszczenia tętnic:

Metoda nr 1

Moczyć 1 łyżeczkę nasion kozieradki w wodzie przed pójściem spać. Zostaw je na noc, a następnie zjedz je na pusty żołądek rano.

Metoda nr 2

Wymieszaj 1 łyżeczkę nasion kozieradki ze szklanką wody następnie gotuj przez 5 minut. Odcedź i dodaj miód, (gdy płyn się schłodzi). Pij 1-2 szklanki codziennie przez kilka miesięcy.

Wskazówki dotyczące zapobiegania gromadzeniu się płytki

Odstaw palenie i nadmierne picie alkoholu


Ogranicz spożycie cukru

Ogranicz spożycie czerwonego mięsa

Zwiększ spożycie owoców o jaskrawych kolorach, takich jak mango, pomidory, arbuz, pomarańcze

Dodaj więcej ziaren i pełnych ziaren do swojej diety

Spożywaj 2-3 łyżki stołowe oleju kokosowego z pierwszego tłoczenia regularnie, codziennie


Wypij 1-2 szklanki czystego organicznego soku z żurawiny

Smaż swoje jedzenie na oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia

Pij 2 szklanki zielonej herbaty każdego dnia

Masz wysokie ciśnienie krwi? Rozwiąż to za pomocą zaledwie 3 łyżeczek dziennie!

Połączenie orzechów włoskich i miodu to potężne domowe lekarstwo stosowane w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości. W rzeczywistości w niektórych przypadkach może nawet zastąpić...

Jedz kilka orzechów włoskich regularnie


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły