Oczyść organizm z pasożytów i wrócić do swojej normalnej wagi

Wielu ludzi gromadzi złogi tłuszczu w organizmie, przez co zwiększają swoją wagę, a przede wszystkim powoduje to zaleganie toksyn w organizmie.

Kiedy masz ochotę na coś słodkiego lub pikantne, ale zdarza się to sporadycznie może być zadowolony, jednak jeśli te pragnienia są częstsze, możesz cierpieć z powodu wysokiego poziomu stresu lub możesz mieć pasożyty w żołądku.

Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do spożywania dużych ilości słodyczy, to tworzy się środowisko w naszym organizmie, które jest idealne dla rozprzestrzeniania się pasożytów.

Zdecydowaliśmy się przedstawić Wam przepis, który wprowadzi wielkie zmiany w Twoim ciele, będziesz miał więcej energii, stracisz nadmiar tłuszczu, a także usuniesz niechciane pasożyty!

SKŁADNIKI:

  • 100 gramów nasion lnu (siemienia lnianego)
  • 10 g suchych goździków

PRZYGOTOWANIE I ZUŻYCIE:

Za pomocą młynka zmiel oba składniki, aż powstanie z nich proszek. Należy spożywać dwie łyżki tej mieszanki rano przez trzy dni bez przerwy. Można wymieszać ją z wodą lub dodać do śniadania.

Idealnym sposobem jest spożywanie tej mieszanki przez 3 dni, następnie zrobić 3-dniową przerwę i i ponownie przyjmować ja przez 3 dni. itd. Po jednym miesiącu można zauważyć wielką różnicę.

Pomoże to usunąć pasożyty z organizmu, zmniejszyć ilość złogów tłuszczu i schudnąć!