Strona głównaZdrowieOczyść wątrobę bez bólu i wyglądaj młodziej

Oczyść wątrobę bez bólu i wyglądaj młodziej

Twoja wątroba odgrywa kluczową rolę w ogólnym funkcjonowaniu całego organizmu, należy dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać ją w czystości. Poznaj prosty przepis, który można przygotować w zaledwie 1 minutę.
Wątroba jest również określana jako fabryka krwi, gdzie pełni ona funkcję odzyskiwania i oczyszczania krwi. Narząd ten odgrywa również kluczową rolę w układzie pokarmowym oraz jest odpowiedzialny za usuwanie toksyn z organizmu.
Czysta i zdrowa wątroby poprawia ogólny stan zdrowia, daje energię, sprawia, że ​​wyglądamy młodziej i poprawia nastrój.
Należy o nią dbać każdego dnia, a wszystko co trzeba zrobić to:

Wymieszać 1 łyżkę oliwy z oliwek z 1 łyżką soku z cytryny i spożywać tak przygotowaną mieszankę codziennie po przebudzeniu.
Korzyści oliwy z oliwek i soku z cytryny


Sok z cytryny zawiera duże ilości witaminy C i może oczyścić naczynia krwionośne, obniżyć poziom złego cholesterolu,  pomaga w oczyszczeniu wątroby.
Kwaśny smak pomaga w aktywowaniu hormonów i nerwów podłączonyche do wątroby i układu pokarmowego.


Zobacz też


Oliwa z oliwek poprawia współpracę wątroby i woreczka żółtkowego, dodatkowo zmniejsza szanse wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych.

Już w pierwszy miesiącu stosowania tej receptury można zauważyć duże zmiany, skóra stanie się bardziej lśniąca, znikną cienie spod oczu, będziemy wyglądać znacznie młodziej.
Twoja wątroba zostanie oczyszczona, a dzięki temu układ trawienny będzie działał lepiej, poczujesz się bardziej energiczny i zdrowszy.

TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły