Strona głównaZdrowieOto co się dzieje, jeśli spożywasz miód i cynamon każdego dnia

Oto co się dzieje, jeśli spożywasz miód i cynamon każdego dnia

Naukowcy twierdzą, że miód jest bardzo skuteczny w leczeniu szeregu chorób, a gdy jest on połączony z cynamonem, staje się śmiertelną bronią dla wirusów, wysokiego poziomu cholesterolu, cukru we krwi i innych wrogów zagrażających naszemu zdrowiu. 

To może wydawać się niewiarygodne, ale mieszanka miodu i cynamonu naprawdę leczy prawie wszystkie choroby. Ponadto stosunkowo niedrogie składniki można kupić w prawie wszystkich większych sklepach.

Choroby serca


Zrób pastę z miodu i cynamonu. Umieść ją na plastrach chleba zamiast dżemu i spożywaj ją regularnie na śniadanie. Zmniejszy to poziom cholesterolu i zapobiegnie atakom serca.

ArtretyzmDodaj dwie łyżki miodu i jedną łyżkę cynamonu do szklanki ciepłej wody. Pij rano i wieczorem. Podczas regularnej konsumpcji może to pomóc w leczeniu raka, a nawet przewlekłego zapalenia stawów.

Zakażenia pęcherza żółciowegoZobacz też


Wymieszaj dwie łyżki stołowe cynamonu i jedną łyżkę miodu w szklance letniej wody. Pij codziennie, dzięki temu zniszczysz drobnoustroje w pęcherzyku żółciowym.

Cholesterol

Wymieszaj dwie łyżki miodu i trzy łyżki stołowe cynamonu w szklance herbaty. Podczas picia poziomu cholesterolu w ciągu zaledwie dwóch godzin może zmniejszyć się o 10 procent.

Czytaj także:  Jeden z najzdrowszych produktów mlecznych obniżających poziom cholesterolu i spalających tłuszcz

Grypa


Weź jedną łyżkę miodu i ¼ łyżki stołowej cynamonu. Spożywaj to przez trzy dni z rzędu. Dzięki temu pozbędziesz się grypy, przewlekłego kaszlu i zatkanych zatok.

Ból brzucha


Miód w połączeniu z cynamonem wyeliminuje ból brzucha. Regularne spożycie może wyeliminować wrzody.

Układ immunologiczny

Regularne spożycie miodu i cynamonu wzmacnia system immunologiczny i chroni ciało przed bakteriami i wirusami.

Utrata wagi

Zagotuj szklankę wody, gdy będzie letnia dodaj miód i sproszkowany cynamon, wypij codziennie rano na pusty żołądek, pół godziny przed śniadaniem.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły