Pasta z kurkumy: eliminuje bakterie, wybiela zęby

Jeśli użyjesz kurkumy do pielęgnacji jamy ustnej, nie tylko będziesz uśmiechać się promiennie, ale również będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem.

Wyeliminuj bakterie i popraw stan dziąseł bez użycia ściernych substancji chemicznych.

Wielu ludzi ukrywa swój uśmiech z powodu stanu jamy ustnej i zapachu, który się z niej wydobywa. Żaden uśmiech nie powinien być ukrywany i pomożemy Ci to zrobić.

Wiemy, że zabiegi stomatologiczne są bardzo kosztowne w wielu częściach świata.

W tej metodzie wykorzystamy naturalne składniki, aby osiągnąć rozświetlony i zdrowy uśmiech. Możesz pozbyć się wielu chorób i zwalczyć szkodliwe mikroorganizmy.

Pasta z kurkumy dla zdrowia jamy ustnej

Wielu ludzi poświęca fortunę na wybielające zabiegi stomatologiczne, nie biorąc pod uwagę faktu, że wiele produktów jest bardzo szkodliwych w dłuższej perspektywie czasu. Niektóre długoterminowe działania niepożądane to: bóle zębów, ich osłabienie, podrażnienie dziąseł, zwiększone szanse na zakażenie, itp.

Dlaczego warto używać kurkumy?

Ta kurkumowa pasta do pielęgnacji jamy ustnej łączy wybielające właściwości kurkumy i korzyści zdrowotne oleju kokosowego. Ostatnie badania potwierdziły, że dodatkowo kurkuma jest doskonałym naturalnym antybakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwzapalnym środkiem dezynfekującym.

Możesz użyć tej pasty jako skutecznego substytutu, jeśli chcesz uniknąć fluoru, który zawierają konwencjonalne pasty do zębów oraz substancję wykazującą toksyczność.

Składniki:

  • 1 łyżka oleju kokosowego
  • 2 krople olejku eterycznego
  • 1/2 łyżeczki kurkumy

Przygotowanie i leczenie:

  • Bardzo dobrze wymieszaj wszystkie składniki, aby utworzyć jednorodną pastę. Olej kokosowy powinien być półstały.
  • Zwilż czystą szczoteczkę do zębów i nałóż na nią trochę powstałej pasty
  • Wyszczotkuj wszystkie zęby
  • Rób to przez około 3 minuty, następnie wypłucz usta dużą ilością wody. Wyszczotkuj zęby ponownie czystą szczoteczką, aby usunąć pozostałą pastę, która mogła się przykleić.
  • Powtarzaj zabieg raz dziennie przez tydzień, aby osiągnąć pożądane rezultaty.
👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: